Kraj: Pardubický kraj | Okres: Ústí nad Orlicí | Město: Dolní Morava | Lokalita: Dolní Morava | Hora: Králický Sněžník

Penzion Valevil

Dolní Morava č.p. 44, 56169 Dolní Morava 1.12 km od centra Dolní Morava
Kapacita 20 lůžek
Ubytování již od 380 Kč
Obecný Nově postavený penzion Valevil se nachází na úpatí Kralického Sněžníku uprostřed lyžařského a snowboardového areálu Větrný Vrch.Obec Dolní Morava s přilehlou dominantou Králického Sněžníku je známa především jako významné zimní lyžařské středisko.
Ubytování Ve 4 - 6ti lůžkových apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem ( nová moderní kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, mikrovlná trouba, varná konvice, chladnička s malým mrazícím boxem) a sociálním zařízením. TV, WIFI připojení v každém apartmánu.
Pokud jste u nás ubytováni s malým dítětem (do 2 let), rádi vám zapůjčíme cestovní postýlku. Je zde pamatováno na prostor sloužící k úschově a osušení lyžařského vybavení.

V zimní sezoně od 2.1.2017- 5.2.2017 je při plně obsazeném apartmánu ( 4 nebo 6 osob) sleva 30%

od 19.3.2017 – 30.4.2017 sleva 30%

2 osoby

 

 

1650Kč

3 osoby

 

 

2400Kč

4 osoby

 

 

3100Kč

6 osob

 

 

4500Kč

Příplatky : pes 100 Kč za pobyt
přistýlka na 4 lůžkovém pokoji a 7-8 osoba na velkém apartmánu – 500 Kč s polopenzí

Mimosezonní ceny a akce :

20.3.- 30.6. a 1.9.- 16.12. : sleva 30%

Slevy : dítě do dvou let bez nároku na lůžko a stravu – ZDARMA, jídlo je možné domluvit na místě
dítě do 10 let – sleva 100 Kč na den
Skupiny nad 10 osob – individuální kalkulace .

 

Lůžka 3 x 4 lůžkový, 1 x 6 - 8 lůžkový
Stravování V restauraci Valevil si můžete pochutnat na specialitách české a italské kuchyně včetně pizzy. Posedět a zahřát se můžete u krbu nebo dát přednost bohaté nabídce nápojů u barového pultu.V teplých měsících je na terase před vchodem připravena letní zahrádka s výhledem na areál Větrného vrchu. Vaše děti mohou dovádět na pískovišti nebo skákacím hradu.

Odpočiňte si v naší útulné čajovně. Její atmosféra vás přenese do světa voňavých čajů a vodních dýmek.. U čtení knih z naší knihovny zapomenete na denní starosti a pochutnáte si na sušených plodech a drobných sladkostech.
Maminky jistě ocení dětský koutek, ve kterém si spolu se svými dětmi mohou pohrát. V suterénním klubu se můžete odreagovat hrou Stiga hokeje, šipek, fotbálku nebo na koncertě či diskotéce. Vyberte si z četné nabídky nápojů, včetně archivních vín a míchaných nápojů.

Aktivní relaxaci vám nabízíme v našem suterénním hudebním klubu. Můžete si vybrat z velké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů, dobré archívní víno a míchané nápoje. Zařádit si tu můžete na diskotéce, tanečním maratónu, zvolnit tempo při Oldies party, napumpovat adrenalin do žil na koncertech živé
hudby, oblažit duši pohledem na obrazy brněnských umělců nejen při vernisážích. Pořádáme zde i dětské diskotéky a velkopološnou projekci sportovních přenosů.
Další služby Parkování před penzionem.
Volný čas Obec Dolní Morava nabízí ideální podmínky pro příjemnou, aktivní dovolenou po celý rok. Návštěvníci zde naleznou řadu turistických zajímavostí a téměř nenarušenou přírodu umocněnou odlehlostí a všudypřítomným klidem a pohodou.

Jedinečná naučná stezka na vrchol Králického Sněžníku svými zastaveními přibližuje unikáty zdejší přírody. Z vrcholu Králického Sněžníku ( 1424 m.n.m.), kde pramení řeka Morava - je možné za pěkného počasí dohlédnout přes Orlické hory až do Krkonoš, na straně opačné pak Jeseníky se svojí dominantou Pradědem. Významným místem je i vrchol Klepý ( 1144 m.n.m.), kde se stýkají tři hlavní evropská rozvodí.

Zimní aktivity  Lyžařské středisko větrný vrch, které poskytuje dvě sjezdové tratě o celkové délce 2km je vzdálené pouze 200m.
Aktualizováno dne: 05.01.2017
Penzion Valevil
GPS: 50.1326716,16.8004662
Adresa: Dolní Morava č.p. 44, 56169 Dolní Morava
Mobil: +420 603 437 275

Zajímavá místa v okolí

V našich půjčovních U Slona si můžete zapůjčit zábavné šlapací káry pro děti i dospělé na dobu ktero...
V areálu U Slona na rozlehlém parkovišti je v letní sezoně otevřeno dětské cyklo hřiště, kde si malí...
Celoroční bobová dráha je jedna z nejdelších a profilem nejzajímavější v ČR. Má mnoho zatáček s 360 ...