Kraj: Pardubický kraj | Okres: Ústí nad Orlicí | Město: Dolní Morava | Lokalita: Dolní Morava | Hora: Králický Sněžník

Horský hotel Morava

Dolní Morava č.p. 28, 56169 Dolní Morava 0.21 km od centra Dolní Morava
Kapacita 45 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Horský hotel Morava se nachází v obci Dolní Morava uprostřed malebného údolí řeky Moravy, jež pramení na Králickém Sněžníku (1423 m n.m.). Tento kout je plný nádherné přírody, čistého vzduchu, průzračné vody v řece a nepochybně je úžasným prostředím pro aktivní i pasivní odpočinek. Podívejte se na naše tipy, jak si užít dovolenou na Dolní Moravě
Nabízíme ubytování v příjemném prostředí rodinného hotelu s vynikající domácí kuchyní.
Pojďte si užít krásu horské přírody na kole či pěšky. Vylezte do korun stromů v lanovém parku, vyzkoušejte si výrobu papíru v historické papírně a prozkoumejte tvrze čs. opevnění.
Ubytování Pokoje Sdandard+ jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje Standard jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé z pokojů mají balkón a nově zrekonstruované sociální zařízení k těmto pokojům je k dispozici na patře.

Hotel je elektricky vytápěn, pokoje jsou prakticky, ale příjemně vybaveny pro pohodlný pobyt. K dispozici je také společenská místnost (40 míst) s krbem, s plazmovou TV a DVD přehrávačem, restaurace a bar s wifi připojením na internet.

ZIMA (prosinec-březen)

  Dospělý Dítě 4-11 let
Ubytování v pokoji Standard 370 Kč 250 Kč
Ubytování v pokoji Standard+  540 Kč 320 Kč
Snídaně (raut) 100 Kč 60 Kč
Polopenze 200 Kč 130 Kč
Plná penze 300 Kč 200 Kč

JARO, LÉTO, PODZIM (duben-listopad)

  Dospělý Dítě 4-11 let
Ubytování v pokoji Standard 290 Kč 190 Kč
Ubytování v pokoji Standard+  440 Kč 290 Kč
Snídaně (raut) 100 Kč 60 Kč
Polopenze 200 Kč 130 Kč
Plná penze 300 Kč 200 Kč

Rekreační poplatek je zahrnut v ceně.

Ceny ubytování s plnou penzí pro skupiny nad 25 osob od 340 Kč/osoba do 14 let/noc.

Nabízíme možnost pro skupiny nad 25 osob využívat celý hotel a jeho služby pro vaši skupinu (jaro až podzim).

Lůžka Ubytovací kapacita hotelu činí 55 míst. Hosté mají k dispozici 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlky).
Stravování Součástí hotelu je restaurace s denní kuchyní. Můžete si vybrat mezi chutnými krajovými specialitami či evropskou kuchyní.
Stravovací jídelníček lze vybrat z několika variant na začátku pobytu. Po dohodě vaříme i dietní jídla.
Další služby otel je elektricky vytápěn, pokoje jsou prakticky, ale příjemně vybaveny pro pohodlný pobyt. K dispozici je také společenská místnost (40 míst) s krbem, s plazmovou TV a DVD přehrávačem, restaurace a bar s wifi připojením na internet.

V teplejších měsících mohou hosté posedět na letní zahrádce, je zde také otevřené ohniště a gril. Myslíme také na děti. Pro ty je připravena trampolína, pískoviště a houpačky s prolézačkami.

Kapacita a vybavení hotelu s venkovní terasou a posezením je ideální pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a škol v přírodě či lyžařských kurzů. V případě zájmu pro Vás rádi připravíme a zajistíme individuální společenský či volnočasový program.
Volný čas Malý rodinný hotel se nachází na kraji Národní přírodní rezervace Králický Sněžník a svou polohou je vhodný pro poznávání okolní nedotčené přírody na kole i pěšky po nesčetných značených turistických a cyklistických trasách, na lyžích i na běžkách ve zdejších vyhlášených lyžařských areálech. Z historického hlediska lákají návštěvníky do našich končin, jak bývalá sudetská městečka, tak zdejší zachovalá a zpřístupněná československá opevnění z 2. světové války. Pro milovníky sportu a adrenalinových zážitků nabízí Resort Dolní Morava služby lanového centra, horolezeckou stěnu, jednu z nejdelších bobových dráh v ČR, diskgolf a další možnosti sportovního vyžití. V zimních měsících pak nově zrekonstruované lyžařské a snowboardové areály Resort Dolní Morava a Větrný vrch nabízejí výborné lyžařské podmínky pro začátečníky i pokročilé lyžaře.
Aktualizováno dne: 21.12.2016
Horský hotel Morava
GPS: 50.1245332,16.7996313
Adresa: Dolní Morava č.p. 28, 56169 Dolní Morava
Mobil: +420 725 575 821, +420 602 232 852

Zajímavá místa v okolí

Celoroční bobová dráha je jedna z nejdelších a profilem nejzajímavější v ČR. Má mnoho zatáček s 360 ...
V našich půjčovních U Slona si můžete zapůjčit zábavné šlapací káry pro děti i dospělé na dobu ktero...
V areálu U Slona na rozlehlém parkovišti je v letní sezoně otevřeno dětské cyklo hřiště, kde si malí...