Kraj: Karlovarský kraj | Okres: Cheb | Město: Cheb | Lokalita: Cheb

Hotel Zámek Mostov

Mostov č.p. 1, 35002 Cheb 9.04 km od centra Cheb
Kapacita
Ubytování již od 875 Kč
Obecný Zámecký hotel Mostov s přilehlým parkem nabízí romantickou atmosféru plnou klidu a pohody, královské spaní a vybrané lahůdky ze staročeské i světové kuchyně.
Ubytování Na zámku najdete 18 stylově vybavených pokojů s možností přistýlky. Místo čísel jsou označeny jmény inspirovanými vnitřní výzdobou- např. pokoj „Country“ má na stěnách obrázky známého českého malíře Vojtěcha Sedláčka, „Praha“ naše stověžaté hlavní město, „Karlsbad“ zase historické dokumentární fotky nejslavnějších českých lázní.
Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny TV/SAT, telefonem, WC se sprchou a fénem, větší pokoje mají i vanu. Cennosti můžete uschovat v hotelovém trezoru na recepci. Pro tělesně postižené je v celém zámku bezbariérový přístup včetně jednoho upraveného pokoje.
dvoulůžkový Standard od 1550 Kč
dvoulůžkový De Luxe od 2100 Kč
suite od 3030 Kč
Lůžka 12 podkrovních pokojů, 4 zámecké pokoje, 1 apartmá, 1 bezbariérový pokoj
Stravování V Gourmet restaurantu Georg a Olga můžete vychutnávat tradiční pokrmy i neobvyklé speciality přímo u otevřeného ohně, intimní atmosféru poskytuje také Růžový salonek baronky Olgy, Zelený lovecký salonek a zimní zahrada, ideální místo k odpočinku s šálkem kávy či sklenkou přívlastkového vína a výhledem do zámeckého parku. Pro speciální příležitosti jsou vám k dispozici i prostory Muzea porcelánu Haas & Czjzek. Za pěkného počasí můžete využít také letní terasu před zámkem. Na jídelním lístku najdete klasickou českou kuchyni, stejně jako zámecké menu a další pochoutky, které vás okouzlí rafinovanou kombinací chutí.
Další služby Wellness služby: naše wellness studio se saunou a léčebným programem bylo otevřeno ve sklepních prostorách zámku, kde se dochovalo zdivo původní tvrze z 15. století. K odpočinku, uvolnění a obnovení fyzických i duševních sil můžete vybírat z: hydroterapie, masáže, rašelinové a parafínové obklady, bahenní obklady a výživné masky.

Firemní akce: k dispozici je vám reprezentativní sál s kapacitou až 60 osob, Gourmet restaurant Georg a Olga, Lovecký salonek, Růžový salonek a zimní zahrada s kouzelným výhledem do zámeckého parku. Nově můžete využít i rozlehlý sál v hotelu Mlýn (až 100 osob). Z konferenčního vybavení nabízíme použití videopřehrávače, flipcharty, dále dekorace květin a také obslužný personál pro catering.

Outdoor Teambuilding: výběr z našich programů: výuka golfu či golfový turnaj, Offroad Trophy, jízda na čtyřkolkách, taktika boje v budovách, lanová dráha, letecký den, kurzy první pomoci, střelnice, paintball, stavba voru, stavba mostu, výcvik speciální jednotky, trampské dovednosti, koňské rodeo, jízda v tanku, lukostřelby, jachtařské závody, horolezectví, buggykiting, šermířská klání a spousta dalších aktivit.

Parkování: zdarma přímo u zámku.
Volný čas Pěší a cykloturistika: území kolem zámku je protkáno sítí značených turistických cest a cyklostezek, které vás zavedou do atraktivních míst - jak historického, tak i přírodovědného a krajinářského charakteru. K dispozici máme letní a zimní turistickou mapu s vyznačenými trasami a turistickými zajímavostmi se stručným popisem pamětihodností.

Další možné aktivity: petangue u zámku, zahradní grilování, historický šerm, střelnice, lov zvěře, rybolov, vodácké aktivity na řece Ohři, koupání a vodní sporty u přehrad Jesenice a Skalka, Muzeum porcelánu Haas & Czjzek, tenis a golf, jízda na koni .
Aktualizováno dne: 19.10.2016
Hotel Zámek Mostov
GPS: 50.1129377,12.4900094
Adresa: Mostov č.p. 1, 35002 Cheb
Telefon: +420 354 400 450
Fax: +420 354 400 451

Zajímavá místa v okolí

Původní tvrz zřejmě z 16.století byla postupně přestavována na barokní zámek, později byl upraven v ...
Turistické informace, cestovní agentura, elektronický infostojan, kopírování, laminování, počítače s...
Přírodní rezervace se nachází 6 km severovýchodně od Františkových Lázní. Rezervace byla vyhlášena r...