Kraj: Karlovarský kraj | Okres: Cheb | Město: Skalná | Lokalita: Františkovy Lázně

Penzion Selský dvůr

Nový Drahov č.p. 55, 35134 Skalná 4.11 km od centra Skalná
Kapacita 42 lůžek
Ubytování již od 550 Kč
Obecný Selský dvůr je příjemné hostinské a ubytovací zařízení, citlivě vybudované ze selské usedlosti. Ve třech stylových restauracích si pochutnáte na klasické české kuchyni,v pokojích najdete pohodlné ubytování. Všichni návštěvníci zde pocítí nefalšovanou selskou atmosféru a skutečnou pohostinnost.

Krásné prostředí je vhodné i k pořádání oslav či svateb. Obec Nový Drahov tvoří soubor šesti původních franckých statků a je památkově chráněna. V obci či její blízkosti je možnost koupání, případného rybolovu,výletů na kole a procházek do lesa.
Ubytování Ubytování poskytujeme ve stylových apartmánech, které jsou vybaveny televizemi s digitálním příjmem, internetem a samostatným sociálním zařízením.
Kapacita našeho pensionu je 42 lůžek. Nabízíme 11 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových apartmánů s možností využití přistýlek.

Ceník ubytování 2021

Cena v Kč / 1den - se snídaní
Přistýlka 250,-
Pes 75,-
Dospělý 550,-
Ubytování s polopenzí 700,-
Děti do 3 let zdarma
Děti 3-7 let / snídaně 250,-
Děti 3-7 let / polopenze 320,-
Děti 7 - 15 let 450,-
Lůžka 11 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových apartmánů s možností využití přistýlek.
Stravování Restaurace
V Selském dvoře jsou k dispozici tři stylové restaurace. Hlavní restaurace slouží k běžnému stravování či posezení u dobrého jídla a pití. Další dvě, velká a malá zajišťují provoz hlavně v letní sezoně. Lze je též využít k uzavřeným oslavám, svatbám nebo firemním večírkům.

Restaurace poskytují celkem 230 míst v letní a 170 v zimní sezoně. Příjemné posezení v letních měsících poskytne terasa v Selském dvoře.

Jídelní lístek v sobě zahrnuje jídla klasické české kuchyně, domácí koláče, zmrzlinové poháry. Po dobrém jídle točíme Bernard 11°, Bernard 13° černé, Pilsner Urquell a nealkoholické pivo Radegast.
Volný čas Nový Drahov se nachází v lázeňském trojúhelníku měst Františkovy Lázně (5 km), Karlovy Vary (40) a Mariánské Lázně (35 km). Je to oblast léčivých pramenů, promenád a přírodních rezervací.

V těsném sousedství Selského dvora se nachází přírodní rezervace SOOS, jedinečná v Evropě, známá především bahenními sopkami, rašeliništi a florou typickou pro tuto lokalitu. Za prohlédnutí stojí i expozice pravěké fauny v podobě Jurského parku. Dva kilometry od Nového Drahova směrem na Františkovy Lázně je rovněž tzv. Motýlí farma, kde je možno zhlédnout i nakoupit vzácné exotické motýly.

Nový Drahov leží jen několik kilometrů od Františkových Lázní, kouzelného městečka, z kterého na vás okamžitě dýchne lázeňská atmosféra.
Procházky ve zdejších parcích dávají zapomenout na starosti všedních dnů.

Nedaleké město Cheb naopak nabízí řadu památek jako například chebský hrad nebo muzeum se stálou expozicí věnovanou Albrechtu z Valdštejna.

V okolí Nového Drahova jsou pro návštěvníky zpřístupněny hrady Seeberg a Vildštejn (Skalná), které stojí rovnež za zhlédnutí.
Doprava Autobusové spojení: autobusová zastávka 300 m od objektu
Vlakové spojení: vlaková zastávka 1 km od objektu
Aktualizováno dne: 20.10.2021
Penzion Selský dvůr
GPS: 50.139065,12.392253
Adresa: Nový Drahov č.p. 55, 35134 Skalná
Telefon: +420 354 542 449

Zajímavá místa v okolí

Přírodní rezervace se nachází 6 km severovýchodně od Františkových Lázní. Rezervace byla vyhlášena r...
Cca 2 km od Františkových Lázní směrem k přírodní rezervaci SOOS si můžete obdivovat krásu exotickýc...
Bazénový komplex se čtyřmi vnitřními a třemi venkovními bazény s vodními atrakcemi: tobogány, vodní ...