Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Hradec Králové | Město: Hradec Králové | Lokalita: Hradec Králové

Penzion U Svatého Lukáše

Úzká č.p. 208, 50003 Hradec Králové 0.18 km od centra Hradec Králové
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 700 Kč
Obecný Ubytování: Ubytovací část má šest pokojů, jeden třílůžkový, čtyři dvoulůžkové a jedno apartmá. Pokoje jsou dostatečně prostorné, netypicky ale elegantně zařízené. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, sedací soupravou pro zpříjemnění pobytu. Ubytování ocení hlavně ti návštěvníci, kteří hledají klid, pohodlí a soukromí. Apartmá je členitě rozděleno do několika částí, kde dominantou je obývací pokoj s funkčním krbem. Dále je zde k dispozici jídelna, kompletně vybavená kuchyň s lednicí a sporákem, ložnice s dvojlůžkem, toaleta, koupelna s vanou i sprchovým koutem a předsíň. Celý byt je v podkrovním stylu, včetně dřevěných nosných trámů.Toto apartmá je vhodné k dlouhodobějším účelům. Využití této služby je například pro firmy, které hledají ubytování pro své klienty, nebo zaměstnance. Také je však možné si apartmá pronajmout na dovolenou při cestě do našeho města. Cena při dlouhodobějším pronájmu může být individuelní. Cena se potom odvíjí od délky pobytu a způsobu platby.
Restaurace: Restaurace je rozdělena to tří částí na sebe navazujících. První z nich jsou čtyřmístné pohodlné boxy. Druhá část je restaurace o pěti stolech umístěných v reprezentativně vybavené restauraci s pestrou nabídkou kvalitních vín, koňaků, doutníků a spousty dalších doplňků. Třetí z částí je uzavřený salónek. Zdejší kuchyň se specializuje na přípravu jídel ze zvěřiny, ryb, drůbeže a spousty jiných druhů mas. Jídelní lístek je obohacen o řadu studených a teplých předkrmů.
Salonek: Součástí restaurace je uzavřený salonek s kapacitou až 12 míst, který je vhodný jak pro obchodní jednání firem, tak i pro promoční, nebo svatební hostiny. Salonek je zařízen pohodlným nábytkem a vhodně doplněn o starožitné komody.
Letní zahrádka: Zahrádka je stylově vybavena dřevěným nábytkem a bohatě osázena zelení a květenou. V letních měsících až do desáté hodiny večerní se připravují naše speciality na grilu. Příjemnou atmosféru podkresluje světlo petrolejových lamp. V letní zahrádce může posedět až 40 lidí.
Způsoby platby: Hosté mohou platit v hotovosti nebo kreditními kartami VISA a MASTERCARD, po předchozí objednávce a domluvě s personálem možno platit i na fakturu.
Cena v mimosezóně je stejná jako v hlavní sezóně.
1200 Kč/jednolůžkový pokoj/noc/snídaně
1600 Kč/dvoulůžkový pokoj/noc/snídaně
1950 Kč/třílůžkový pokoj/noc/snídaně
1600 Kč/jednolůžkové apartmá/noc/snídaně
1950 Kč/dvoulůžkové apartmá/noc/snídaně
300 Kč/přistýlka/noc  
Veškeré ceny jsou včetně DPH  


Sleva dle tel. dohody
Lůžka 5x 2 lůžkové pokoje, možnost přistýlek, 1x dvoulůžkové apartmá + přistýlka
Stravování snídaně,polopenze, plná penze
Volný čas Chystáte se navštívit Hradec Králové? Služebně, či jako turisté? Chcete se dobře najíst a pohodlně ubytovat? Pak Vám nabízí své služby restaurace a penzion U Svatého Lukáše. Najdete nás v historickém centru města, jen pár kroků od Velkého náměstí, kde můžete zaparkovat. Pak zamíříte do uličky, na jejímž začátku stojí mohutná šedočerná budova krajské galerie. Ulice se jmenuje Úzká a přibližně v jejím středu na pravé straně najdete náš penzion.
Kulturní a sportovní vyžití: Hradec Králové nabízí všem svým návštěvníkům bohaté kulturní vyžití. Hned za rohem naší ulice najdete Klicperovo divadlo. Na Velkém náměstí můžete vystoupit na známou hradeckou Bílou věž a město i jeho okolí leží před Vámi jako na dlani.. Vedle vidíte další dominantu města, slavný gotický chrám svatého Ducha, kousek dále pak barokní chrám Nanebevzetí panny Marie. V podvečer se můžete toulat romantickými uličkami starého města s renesančními domy s podloubími nebo zamířit na pěší zónu v moderní části města. Na labském nábřeží můžete do krajského muzea, jehož budovu projektoval Jan Kotěra. V nové části se budete setkávat i s dalšími významnými budovami z Kotěrovy a Gočárovy éry. Za kulturou můžete zamířit i do známého loutkového divadla Drak, na koncert do sálu Hradecké filharmonie nebo na některou z akcí kongresového centra Aldis. Bohatá síť nákupních center jako například Carrefour, Interspar, Tesco nebo Hypernova, Vám zaručuje pohodlný nákup.
Sportovní aktivity: Pokud dáváte přednost sportovnímu vyžití máte v dosahu hradecký Zimní stadion či Všesportoví stadion v Malšovicích. Můžete si zaplavat v městských lázních nebo se vyřádit v aquacentru, popřípadě navštívit obří akvárium.
Autobusové spojení: 300 m
Vlakové spojení: 1 km – Hradec Králové
Aktualizováno dne: 09.11.2012
Penzion U Svatého Lukáše
GPS: 50.2103734,15.8346093
Adresa: Úzká č.p. 208, 50003 Hradec Králové
Telefon: +420 495 518 616
Fax: +420 495 511 652

Zajímavá místa v okolí

Významné středověké město, jež bývalo věnným městem českých královen a této době vděčí za gotickou k...
Muzeum sídlí v budově, která byla postavena v letech 1909 až 1912, na labském Eliščině nábřeží podle...
Aquapark - Městské lázně, zde se můžete sklouznout 82m dlouhým tobogánem, zaplavat si v bazénu, užít...