Kraj: Karlovarský kraj | Okres: Cheb | Město: Františkovy Lázně | Lokalita: Františkovy Lázně

Lázeňský hotel PYRAMIDA I

Slatina č.p. 91, 35101 Františkovy Lázně 1104.12 km od centra Františkovy Lázně
Kapacita 124 lůžek
Ubytování již od 910 Kč
Obecný Architektonicky vyjímečný 4-hvězdičkový lázeňský hotel se nachází v klidné zóně na okraji městského parku Františkových Lázní. Do centra města lze dojít za 15 minut chůze udržovaným lesoparkem. Hotel je zaměřen na lázeňské léčebné pobyty (součástí hotelu je plně vybavené balneo & rehabilitační centrum), ale poskytujeme také wellness pobyty či pouze hotelové ubytování na 1 či více nocí.
Ubytování 36 dvoulůžkových pokojů s balkonem, 22 dvoulůžkových pokojů bez balkonu, 4 apartmány bez balkonu, po domluvě možnost přistýlky/dětské postýlky.
Vybavení pokojů:
- sprcha/WC
- minibar
- SAT, TV
- telefon
- sejf
- fén
- na vyžádání zdarma župan
Lůžka Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) a apartmány (s možností přistýlky)
Stravování Široký výběr kvalitních gastronomických nabídek uspokojí i ty nejnáročnější labužníky v hotelové restauraci. Snídaně je v ceně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Střešní kavárna v hotelu s panoramatickou vyhlídkou, kde se 2x v týdnu pořádají taneční večery. K dispozici je také salon pro ca 45 osob, vybavený diaprojektorem, promítacím plátnem, TV a Hi-Fi soupravou, kde lze pořádat školení, semináře i oslavy, a dále pak oddělený Myslivecký salonek pro ca 25 osob, vhodný pro pořádání uzavřených sešlostí, např. pro oslavy narozenin, výročí svateb a jiné.
Další služby Parkování u hotelu zdarma, garáže za poplatek, bazén+sauna zdarma, půjčování kol za poplatek, pobyt se psem za poplatek, možnost dokoupení lázeňských&wellness procedur či balíčků, internetový koutek+internetové připojení WLAN zdarma.
Volný čas Kulturní vyžití:
Divadlo Boženy Němcové ve Františkových Lázních, kino Svět v Chebu (cca 5 km), Chebské divadlo (cca 5 km)

V těsné blízkosti hotelu se nachází malá obora se stádem daňků, muflonů a jelenů, také venkovní voliéra s okrasným ptactvem a výběh se pštrosy. V létě mají hosté možnost posezení na letní terase, kde se za hezkého počasí pořádají o víkendu hudební odpoledne nebo grilování.
Sport Cykloturistika, turistika.
V blízkosti (do 10 km): plavání, minigolf, tenis, jízda na koni, bowling
Do 20 km: golf
Doprava Autobusové spojení: zastávka Cheb, potom místní autobus, zastávka Františkovy Lázně-Slatina-závod
Vlakové spojení: stanice Františkovy Lázně
Aktualizováno dne: 26.04.2019
Lázeňský hotel PYRAMIDA I
GPS: 44.4297222,24.3641667
Adresa: Slatina č.p. 91, 35101 Františkovy Lázně
Telefon: +420 354 401 500
Fax: +420 354 543 136