Kraj: Olomoucký kraj | Okres: Šumperk | Město: Branná | Lokalita: Branná | Hora: Jeseníky

Relax Centrum Kolštejn

č.p. 60, 78825 Branná 0.05 km od centra Branná
Kapacita 60 lůžek
Ubytování již od 1600 Kč
Obecný Wellness hotel Kolštejn*** v Branné (Jeseníky) je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou! Kombinace pohádkového prostředí Ramzovského sedla, komfortních služeb našeho WELLNESS hotelu*** a luxusního Wellness centra Vám poskytuje dokonalé zázemí pro nezapomenutelné chvíle pohody. Navštivte náš Vitální svět a vychutnejte si nejpůsobivější WELLNESS v České republice!
Ubytování V prostorách nově vybudovaného RELAX CENTRA jsou k dispozici 2 - 4 lůžkové pokoje vyššího standardu. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení a přípojení k internetové síti.

podrobný ceník viz níže..

http://www.relaxkolstejn.cz/cenik-sluzeb/t1097

 

Rozšířený ceník
Lůžka 2 - 4 lůžkové pokoje, vybrané pokoje jsou bezbariérově přístupné. Podkrovní pokoje jsou snadno přístupné hotelovým výtahem.
Stravování Pochutnávat na naší kuchyni si můžete v nekuřácké jídelně, v létě vás
obsloužíme na předzahrádce. V zimě naopak oceníte hřejivé teplo krbu v restauraci.Pro uzavřenou společnost nabízíme soukromí v salónku.
Vchod do hotelu i jídelny je bezbariérový.
Další služby Konference: Prostory našeho relax centra nabízejí 4 seminární a konferenční místnosti. Všechny seminární a konferenční prostory jsou společně s nabídkou jedinečného volnočasového vyžití našeho centra jedinečným zázemím pro pořádání konferencí, školení, přednášek, kurzů atd..
Volný čas V okolí obce je velké množství lyžařských vleků, běžeckých tras, snow parků a jiných atrakcí. Branná je výborným místem pro cykloturisty, mohou využít příjemné lesní i jiné trasy, které vedou nádhernou přírodou. Je vynikajícím nápadem také vyrazit pěšky za poznáním okolí. Všude kolem jsou dobře značené cesty, ať je to na Šerák, Keprník a jiné vrcholy jesenických hor nebo naučná turistická trasa Pasák, která je plná přírodních, historických a jiných zajímavostí.

Branná je skvělým odrazovým můstkem za poznáním historie a kultury regionu. Je městskou památkovou zónou je odsud blízko na pěchotní srub U potoka, do ruční papírny ve Velkých Losinách, do jeskyní Na Pomezí, apod.

Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace a to ve všech ročních obdobích.
Sport Vybavená tělocvična a fitness zázemí je v našem centru k dispozici pro všechny příznivce aktivního odpočinku. Tělocvična je svým povrchem i vybavením vhodná pro kolektivní sporty, jako je basketbal, volejbal, sálový fotbal, nohejbal, florbal, stolní tenis.
Fitness centrum je vybaveno multifunkčními stroji vhodnými pro muže i něžnější pohlaví.
Bowling: V přízemí Relax centra Kolštejn jsou pro Vás připraveny 2 moderní bowlingové dráhy ve stylovém kabátě se standartním i UV osvětlením drah. Hráči si mohou zapůjčit bowlingovou obuv a pro zpříjemnění stráveného času využít stylového posezení ve stylu dřeva a kamene přímo u bowlingové dráhy či na baru.

Možnost zábavy v našem centru ovšem nekončí bowlingovými drahami. Podél příjemného zákoutí s posezením lze projít okolo stolního fotbálku do herny. V herně si přijdou na své milovníci billiardu.
Aktualizováno dne: 15.08.2017
Relax Centrum Kolštejn
GPS: 50.1524558,17.0104969
Adresa: č.p. 60, 78825 Branná
Telefon: +420 583 286 421
Fax: 583 286 421

Zajímavá místa v okolí

Pivovar byl otevřen v roce 2013. Vyrábí zde nepasterované a nefiltrované spodně a nově kvašená piva....
Kostel svatého Michaela archanděla v Branné byl vystavěn počátkem 17. století (vysvěcen 1614), jako ...
Menší lanové centrum se nachází "pod kostelem" cca 100m vedle zámku Kolštejn. Lanový park ...