Rekreačný dom NINA

Vitanová č.p. 463, 02712 Vitanová km od centra Vitanová
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 9 EUR
Obecný Rekreačný dom sa nachádza v malebnom prostredí obce Vitanová, ktorá je vstupnou bránou do Západných Tatier.

Ubytovanie:
- dve 2-4 lôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením, chladničkami, kanvicou, mikrovlnkou a balkónom, WiFi pripojenie.  
- dva apartmány 2-4 so samostatným sociálnym zariadením, ktoré su vybavené TV/SAT, WiFi pripojenie. Chladnička, kanvica a samostatná terasou/resp. francúzske okno/.  
 
Stravovanie: Polpenzia

Zároveň si môžete dopriať a vychutnať masáž s fyzioterapiou od domácej pani:
 
MASÁŽE - sú vynikajúci spôsob ako posilniť relaxáciu, minimalizovať bolesti svalov, prekonať stres a napätie. Masáž ukľudňuje nervovú sústavu, znižuje krvný tlak, relaxuje svaly a podporuje krvný a lymfatický obeh.  
  
 
LETO:  
izba = 9 € / osoba / noc  
apartmán = 10 € / osoba / noc  
 
ZIMA:  
izba = 10 € / osoba / noc  
apartmán = 11 € / osoba / noc  
 
* dieťa do 3 rokov = 5,- € / noc  
* dieťa do 10 rokov = 6,- € / noc  
 
- pri jednodňových pobytoch sa cena zvyšuje o 2,- €  
- cena raňajok je 3,- € / osoba a polpenzie 8,- € / osoba  

Lůžka 1/2, 1/2+1(2) prístelky - izby, 1/2+1(2) prístelky - apartmán
Stravování Individuálne, polpenzia
Volný čas ORAVICE - JURÁŇOVA DOLINA  
Oravice ponúkajú rôzne možnosti aktívneho trávenia pobytu. Jednou z nich môže byť výlet do Juráňovej doliny s východiskom v Oraviciach ( po červenej značke). Trasa je nenáročná ale napriek tomu turisticky veľmi atraktívna vďaka kaňonu, ktorý za stáročia vytvoril potok, pretekajúci dolinou. Ten vyformoval v doline množstvo očarujúcich zákutí, ku ktorým neodmyslitelne patrí hukot dravej bystriny popretkávanej rebríkmi. V minulosti bola dolina významná tým, že sa tu zvážalo drevo po moste, ktorého dĺžka dosahovala cca 600 m. Zvyšky tohoto unikátneho mosta je možné rozoznať aj dnes.  
 
ORAVSKÁ PRIEHRADA  
Vodná nádrž Oravská priehrada je najvyhľadávanejším turistickým centrom hornej Oravy. Oravská priehrada so svojimi strediskami, z ktorých najznámejšie je Slanická osada, dáva možnosti pre rozvíjanie mnohých vodných športov ako vodné bicyklovanie, člnkovanie, potápanie, vodné lyžovanie windsurfing, jachting a iné. Príjemným spestrením môže byť plavba výletnou loďou na Slanický ostrov, ktorý je pozostatkom jednej zo zatopených obcí - Slanica. Na ostrovčeku sa nachádza kostol Povýšenia sv. kríža, v ktorom je umiestnené múzeum ľudovej plastiky a maľby, diela neznámych ľudových rezbárov a kamenárov z minulých storočí.  
 
MEANDER THERMAL PARK V parku sa nachádzajú dva termálne bazény, ktoré majú svoju vnútornú a vonkajšiu časť spojenú prieplavom. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno - vápenato - horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, kaviareň, veľký a malý relaxačný bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, masážne trysky. Pred areálom nájdete strážené parkovisko 
 
LYŽOVANIE:

SKI Centrum VITANOVÁ  
 
Lyžiarsky areál sa nachádza priamo v obci, 3-zjazdovky o celkovej dĺžke 2.5km, denne upravované, nenáročný terén vhodný pre začiatočníkov a hlavne rodiny s deťmi. Vlek Tatrapoma F - 700m, kapacita 550 osôb. Bezplatné parkovisko 20m od vleku. V stredisku sa nachádza salaš, požičovňa lyží.  
 
Lyžiarske stredisko ZUBEREC - JANOVKY  
 
Stredisko sa nachádza priamo v obci Zuberec v lokalite Janovky. Je určené pre všetky kategórie lyžiarov a poskytuje ideálne podmienky pre rodinnú lyžovačku. Plochy zjazdoviek sú bez porastov a sú mechanicky zasnežované, umožňuje lyžovanie aj v období, keď nie je dostatok snehových zrážok. Priamo v areáli sa nachádzajú 2 bufety s celkovou kapacitou cca 60 miest (poskytujú obmedzený sortiment teplých jedál). Priamo pri vleku je parkovisko s kapacitou cca 130 miest.  
 
Lyžiarske stredisko ZUBEREC - MILOTÍN  
 
Lyžiarske stredisko je vhodné pre všetky kategórie lyžiarov. Na svoje si prídu najmä deti, začiatočníci a strední lyžiari. Večerné a nočné lyžovanie (osvetlený lyžiarsky svah) v dĺžke 1230 m (18.00-21.00 hod.) Bežecké trate v Roháčskej doline (blízko strediska) sú 2, 3, 4 km okruhy v nadmorskej výške nad 1000 m. Zatiaľ sú udržiavané nepravidelne.  
 
Lyžiarske stredisko ZVEROVKA - SPÁLENÁ  
 
Lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená poskytuje optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. Kratšie vleky (400 m a 850 m) sú určené pre začiatočníkov a deti, 1490 m dlhá sedačková lanová dráha uspokojí aj veľmi náročných milovníkov zimných športov. Prístup motorovým vozidlom je priamo k lyžiarskemu stredisku.  
  
Aktualizováno dne: 03.04.2013
Rekreačný dom NINA
GPS: 49.352603,19.736713
Adresa: Vitanová č.p. 463, 02712 Vitanová
Telefon: +421 908 200 627, +421 915 033 186
Mobil: +421 908 200 627, +421 915 033 186