Kraj: Zlínský kraj | Okres: Kroměříž | Město: Rajnochovice | Lokalita: Rajnochovice | Hora: Beskydy, Javorníky

Hotel ZUBŘÍČ

č.p. 17, 76871 Rajnochovice 2.92 km od centra Rajnochovice
Kapacita 90 lůžek
Ubytování již od 510 Kč
Obecný Hotel ZUBŘÍČ v přírodním parku Hostýnské vrchy, postavený ve stylu švýcarské horské chaty se nachází 12 km severně od Bystřice pod Hostýnem směrem na Valašské Meziříčí ...

Je umístěn pod Kelčským Javorníkem v nadmořské výšce 540 m v krásné přírodě s čistým ovzduším, ideálním pro dovolené, školení, sportovní soustředění, ozdravné pobyty dětí, dospělých i tělesně handicapovaných.
Ubytování Je na příjemných pokojích s přistýlkami, lodžií s výhledem do přírody, s celkovou kapacitou 70-90 ubytovaných osob.

 

  pokoj/ noc/ se snídaní
dvoulůžkový 1180 Kč
třílůžkový 1770 Kč
čtyřlůžkový 2360 Kč

Děti do 12 let sleva. Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma, platí pouze stravu. 

Lůžka 8 - dvoulůžkových pokojů á 1 přistýlka
6 - trojlůžkových pokojů á 1 přistýlka
4 - čtyřlůžkové pokoje á 2 přistýlky
3 - apartmá 1+1 á 2 lůžka á 2 přistýlky
3 - dvoulůžkové pokoje á 2 přistýlky se společným soc.zařízením.
Stravování V prostorné útulné jídelně se unavení po sportovním vyžití na tenisových kurtech, po cykloturistickém výletu, nebo jen tak po zaslouženém odpočinku, můžete vydatně občerstvit. Vybrat si můžete ze široké nabídky moravské, české i valašské kuchyně. Opravdu kvalitní tým kuchařů, pod vedením mistra šéfkuchaře, má pro Vás bohatou nabídku kulinářských specialit, se kterými se setkáte jen málokde. Široko-daleko vyhlášené jsou každoroční zvěřinové hody, které mají na hotelu Zubříč již mnohaletou tradici. 
Další služby Kongresová turistika, školení, kurzy. K výuce a školení jsou na hotelu k dispozici prostory pro tři a více skupin (15, 30, 90 osob) se standardním vybavením: televize, video, zpětný projektor, flipcharte. Umíme vytvořit příjemné podmínky pro různé druhy kurzů, podnikové akce včetně redukčních a relaxačních pobytů.

K dobré pohodě hostů a návštěvníků hotelu přispívají rozmanité možnosti z nabídky služeb:
- tenisové kurty,
- hřiště, míčové hry,
- badminton,
- stolní tenis,
- ruské kuželky,
- horská kola,
- kulečníky,
- stolní hry,
- posezení u ohně, případně u krbu ve vinárně
- pro náročné i projížďka na koních, v bryčce, případně na saních.

K rekondičním pobytům slouží:
- příjemné prostředí a okolí,
- sauna, posilovna,
- mini tělocvična se zrcadly,
- perličková koupel,
- pro skupiny i rehabilitační centrum s masážemi, parafinem a dalšími procedurami.
Volný čas OkolOkolí hotelu je vhodné pro rekondiční pobyty, lesní turistiku, cykloturistiku, běžkové lyžování, sportovní soutěže a soustředění. Zpevněné i nezpevněné trasy jsou vhodné i pro děti a tělesně postižené.

Tipy na výlety:
Kelčský Javorník - přírodní rezervaci Kelčský Javorník tvoří pralesovité porosty na příkrém severním úbočí nejvyššího vrcholu Hostýnských vrchů Kelčském Javorníku (864,7 m) asi 3,5 km západně od obce Rajnochovice v nadmořské výšce 550 - 864 m. Strmý a místy suťový svah ..
Rozvaliny hradu Šamburg - hrad ve 13. století patřil olomouckému biskupovi Brunovi ze Šaumburku. Z hradu Šaumburk se do dnešní doby dochoval pouze příkop, který dodnes dosahuje hloubky 7 m malé zbytky základů zdiva středověkého hradu, který patřil v době svého vzniku mezi největší.
Rozvaliny hradu Zubříč - zřícenina - trosky hradu z 13.století.
Kopec Tesák - přírodní rezervaci Tesák tvoří přirozený porost jedlobučiny v Hostýnských vrších. Nachází se na jihovýchodním svahu se sklonem 35 stupňů nedaleko vrcholu Ožiňák, v nadm. výšce 565-640 m, asi 1 km severovýchodně od turistické chaty Na Tesáku. Chráněné ...
Kopec Troják - kopec Troják je vyhledávaným cílem cykloturistiky. Z jeho vrcholu se nabízí možnost pokračovat směrem na Vsetín nebo Zlín, nebo na druhou stranu na kopec Tesák. V zimě je kopec Troják rájem milovníků zimních sportů, kteří mají možnost využít vleků a ...
Procházky po blízkém okolí hotelu Zubříč - mezi pěkné procházky od hotelu Zubříč patří návštěva Podhradní Lhoty (cca 1,5 km), obce Rajnochovice (cca 3,5 hod), obce Osíčko (cca 3 km) trasa vede po lesní cestě, vykoupat se můžete v novém letním koupališti.
Aktualizováno dne: 12.11.2016
Hotel ZUBŘÍČ
GPS: 49.4174554,17.7733839
Adresa: č.p. 17, 76871 Rajnochovice
Telefon: +420 573 391 239; +420 573 391 240
Fax: +420 573 391 239
Mobil: 777 332 678

Zajímavá místa v okolí

Zřícenina gotického hradu ze 14. století v Hostýnských vrších, na území přírodní rezervace Obřany. ...
V 15. století byla postavena v obci Bystřice pod Hostýnem po zániku hradu Obřany pány z Tvorkova vod...
Propast je se svými 329 prozkoumanými metry nejhlubší propastí ve střední Evropě. Její spodní část j...