Kraj: Ústecký kraj | Okres: Most | Město: Most | Lokalita: Most

Hotel Cascade

Radniční č.p. 3, 0 Most 362.55 km od centra Most
Kapacita 350 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Hotel CASCADE je oblíben díky tomu, že nabízí praktické a levné ubytování, má ideální polohu v centru města Most a velkou ubytovací kapacitu.
Ubytování Business Class.
Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, studio, apartmá. Zvláštností je studio - tento pokoj je vybudován pro dlouhodobější pobyty, kdy klient vyžaduje i další nadstandardní vybavení (pracovna, kuchyňská linka...). Samozřejmostí je připojení na internet ve všech pokojích a vlastní sociální zařízení.

Apartmány.
Každý apartmán má vlastní oddělenou ložnici od obývacího pokoje, kuchyňku, vlastní sociální zařízení. Ve všech apartmánech je telefon, lednice, televize se satelitním příjmem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně v hotelové restauraci, hlídané parkoviště v objektu hotelu.

Standardní pokoje.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, telefon, lednici. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a hotelové parkoviště.

Turistické pokoje.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon, lednici. V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, kterou je však možné si na místě doplatit.

V ubytovací části je pamatováno i na rodiny s dětmi, které nechtějí být rušeny a požadují absolutní soukromí - tzv. malé apartmá(2 spojené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou). Pro malé děti máme dále připravenou dětskou postýlku.
Lůžka Jedno a dvoulůžkové pokoje, apartmány, studia.
Stravování Nabízíme Vám posezení v restauraci či kavárně. V nabídce jídelního lístku naleznete nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i týdenní nabídky rychlých a levných obědů.
Další služby Celý komplex poskytuje kromě ubytování ve 159 pokojích také příjemné posezení v hotelové kavárně, výtečnou kuchyni v hotelové restauraci, kadeřnictví, kryté garáže, hlídané parkoviště, směnárnu, prádelnu, kompletní konferenční servis a ostatní hotelové služby.

Hotel CASCADE disponuje velkým množstvím prostorů vhodných pro konání nejrůznějších firemních a soukromých akcí, kongresů, jednání až pro 350 osob.

Všem svým klientům nabízíme možnost zabezpečení kompletního programu během pobytu - výlety, zorganizování programu dle přání (rybolov, motoristické programy na mosteckém okruhu Autodromu Duhové energie, golf, střelba aj.)
Volný čas V blízkosti hotelu se nachází mnoho barů, diskoték, ale i divadlo, sportovní zařízení a kulturní památky.
Aktualizováno dne: 15.11.2016
Hotel Cascade
GPS: 50.5027391,13.6425825
Adresa: Radniční č.p. 3, 0 Most
Telefon: +420 476 703 250
Fax: +420 476 703 137

Zajímavá místa v okolí

Výukové i zábavné programy pro školy i veřejnost, pozorování oblohy.
Muzeum se nachází v protiatomovém krytu Civilní obrany, umístěném ve sklepě obytného domu. Prezentuj...
Aquadrom je název vodního parku, který otevřel své brány v prostoru bývalého termálního koupaliště. ...