Kraj: Jihočeský kraj | Okres: Jindřichův Hradec | Město: Slavonice | Lokalita: Slavonice

Penzion Bejčkův mlýn

Stálkovská č.p. 25, 37881 Slavonice 1.7 km od centra Slavonice
Kapacita 80 lůžek
Ubytování již od 360 Kč
Obecný Penzion Bejčkův mlýn nabízí pobyt v čisté přírodě, v klidném a ničím nerušeném prostředí České Kanady. Penzion naleznete bezprostředně za hranicemi překrásného renesančního města Slavonice.
Ubytování Penzion má devatenáct pohodlných pokojů s vlastní koupelnou a toaletou. Všechny pokoje mají výhled do okolní zeleně.

K výbavě každého pokoje patří nové pohodlné postele vyššího hotelového standardu, satelitní televize, telefon, rádiový přijímač, vysoušeč vlasů a bezplatný WiFi internet.

V letních měsících se lze ubytovat i v pěti chatičkách přímo v přírodě.
  osoba/ noc
1 až 2 noci, dvě a více osob v pokoji 580 Kč
3 a více nocí, dvě a více osob v pokoji 520 Kč
jedna osoba v pokoji 900 Kč
držitel klientské karty -10%
děti 6 až 12 let -30%
děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma
osoba ve 4 lůžkové chatce 180 Kč
přistýlka 450 Kč
Domácí zvíře malé (do 8 Kg) 100 Kč
Domácí zvíře velké (nad 8 Kg) 200 Kč
 
Lůžka Jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje ve zděném objektu, šesti a sedmilůžkové rodinné apartmá, čtyřlůžkové letní chatky.
Stravování Penzion má samostatnou restauraci pro 40 osob, nabízí domácí kuchyni, možnost stravování formou plné penze nebo polopenze, snídaně formou bufetu, večeře formou švédských stolů nebo servírované. Pro skupiny lze veškerá jídla servírovat také formou rautu. Restaurace, jídelna a sociální zařízení mají bezbariérový přístup.
Další služby Tenisový kurt s možností zapůjčení tenisových raket, volejbalové hřiště s možností zapůjčení míče a sítě, půjčovna kol a úschovna vlastních kol, stolní tenis s možností zapůjčení míčků a pálek,vybavení pro kroket, vybavení pro petangue.

Zajistíme organizaci, občerstvení a catering na rautech, degustací vín, firemních prezentacích, večírcích a obdobných akcích. Raut, prezentaci, občerstvení nebo večírek pro Vás připravíme na místě, které si vyberete nebo v našich prostorách. Můžeme Vám doporučit vhodné místo, připravit květinové i jinén dekorace, zajistit ozvučení a projekci, poradit se sestavením netradičního menu, nabídnout kvalitní moravská vína a ostatní nápoje. Akci pro Vás připravíme a zorganizujeme podle předem dohodnutého scénáře tak, abyste Vy i Vaši hosté byli spokojeni. Specializujeme se na akce pro 20 až 300 osob, pokud bude místem konání akce Penzion Bejčkův mlýn, maximální počet osob je 100.

Firemní akce: rádi Vám připravíme nabídku služeb zahrnující nejen ubytování, ale také pronájem sálu pro 60-80 osob včetně kvalitního kongresového vybavení, restaurace nebo salonku. Pronájem veškerých prostor, včetně technického vybavení je pro ubytované zcela zdarma. Velice rádi se postaráme také o Váš stravovací program, též formou cateringu či rautu. Rádi pro Vaši firmu sestavíme program přesně podle Vašich přání, zaměřený na prezentace, výuku, školení, týmovou práci, poznání, zábavu atd.
Volný čas Okolí penzionu a města Slavonice umožňuje návštěvníkům pobytovou i poznávací rekreaci spojenou s turistikou i s cykloturistikou. Je možné koupání v okolních lesních rybnících, výlety do okolních lesů apod.

Město Slavonice je nominováno jako památka UNESCO, v centru města se nachází mnoho historických památek v gotickém, renesančním a barokním slohu. Výhodná poloha Slavonic umožňuje navštívit řadu zajímavých okolních míst jako např. obec Maříž s keramickou dílnou (kde si sami můžete vyzkoušet výrobu keramiky), Telč, Dačice, Jindřichův Hradec, Jemnice, hrad Landštejn.

Protože Slavonice leží velmi blízko rakouských hranic je nabídka výletů rozšířena ještě o návštěvu přírodního parku v údolí Dyje s překrásnou přírodou a množstvím hradů a zámků.  
Aktualizováno dne: 09.05.2016
Penzion Bejčkův mlýn
GPS: 49.0071345,15.3300644
Adresa: Stálkovská č.p. 25, 37881 Slavonice
Telefon: +420 384 493 394

Zajímavá místa v okolí

V centru města se nachází mnoho historických památek v gotickém, renesančním a barokním slohu. Díky ...
Slavonická Stavební huť zpřístupňuje část podzemí pro veřejnost od roku 1998. Vybrat si je možno ze ...
TIC nabízí - informace o městě a regionu, prodej map, průvodců, pohledů a suvenýrů, přehled ubytován...