Kraj: Liberecký kraj | Okres: Jablonec nad Nisou | Město: Lučany nad Nisou | Lokalita: Lučany nad Nisou | Hora: Jizerské hory

Penzion a ranč u Potoka

V Záhoří č.p. 454, 46871 Lučany nad Nisou 1.31 km od centra Lučany nad Nisou
Kapacita 40 lůžek
Ubytování již od 590 Kč
Obecný Rodinný penzion a ranč v  krásném protředí Jizerských hor.
Ubytování Všechny pokoje jsou pro Vás standardně vybaveny TV s příjmem českých a několika satelitních programů, koupelnou s WC a sprchou.

Apartmá č. 2 je dále vybaveno sedací soupravou, TV v obou ložnicích, kuchyňkou s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.

Apartmá č. 3 je dále vybaveno sedací soupravou, lednicí, trezorem, videorekordérem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.

K dispozici je Vám také PC s neomezeným přístupem na Internet vysokorychlostním připojením ADSL 4Mb/s, event. přímo připojení k naši WiFi síti.

 

pokoj

apartmá

 

osoba/ noc 590,- Kč  690,- Kč   
snídaně  90,- Kč 90,- Kč   
polopenze 180,- Kč  180,- Kč 

Děti do 3 let ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu, děti 3 – 10 let SLEVA – 10%, skupinové slevy – možnost pronájmu celého pensionu.

Lůžka Dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje.
Stravování Ve stylové hospůdce se zahrádkou a krytou letní terasou, udírnou a grilem, která je přímo v areálu pensionu a ranče U potoka. Hospůdka slouží výhradně pro naše hosty.

Připravíme pro Vás grilování a uzení selat a jiných specialit, posezení u živé hudby, oslavu Vašich narozenin, firemní školení či večírek, společenské akce,
srazy, rauty, svatby, zahradní párty. Kompletní catering v netradičním,
klidném prostředí pomezí Jizerských hor a Krkonoš. 
Další služby Ranč nabízí služby v oblasti agroturistiky spojené především s koňmi. Veškeré poskytované služby jsou pod dohledem zkušených instruktorů a jezdců na hodných a klidných koních.

Jízdy na koních jsou organizovány individuálně po oboustranné dohodě s ohledem na počasí a na zkušenosti, fyzickou a zdravotní kondici zájemců i koní. Nabízíme víkendové i týdenní kurzy pro začátečníky, pro pokročilé vyjížďky do přírody s doprovodem.

Parkoviště přímo u pensionu zdarma k dispozici. Možnost parkování v letních měsících v objektu penzionu pod uzamčením.
Volný čas V letní sezoně široké možnosti sportovního a turistického vyžití, trasy pro cykloturisty, půjčovna čtyřkolek, mnoho možností na výlety, rozhledny, zámky atd...  
Zimní aktivity Dva lyžařské vleky u penzionu. Pro děti připraven lyžařský vlek v délce 100m a pro dospělé v délce 300m. Oba lyžařské vleky stojí na travnatém povrchu, jsou uměle zasněžovány a svah je upravován rolbou.

Kromě našich lyžařských vleků máte možnost vyzkoušet terénní dráhu, zapůjčení sněžného skůtru, čtyřkolek na pásech, Motoskijöring (Motoskiering) či zajistíme lyžařského instruktora.
Aktualizováno dne: 08.10.2016
Penzion a ranč u Potoka
GPS: 50.7453844,15.2395824
Adresa: V Záhoří č.p. 454, 46871 Lučany nad Nisou
Telefon: 607 611 611

Zajímavá místa v okolí

21 metrů vysoká kamenná rozhledna na 787 m vysokém stejnojmenném postranním vrcholu kopce Krásný v h...
26 metrů vysoká věž z až 3 tuny těžkých žulových kvádrů, na její vrchol vede 91 schodů. Ze čtyřech o...
Rozhledna Slovanka na stejnojmenném vrchu (820 m n.m.) v Jizerských horách je nejstarší železnou roz...