Kraj: Žilinský | Okres: Liptovský Mikuláš | Město: Liptovský Trnovec | Lokalita: Liptovský Trnovec | Hora: Západné Tatry - Oravice...

Ubytovanie chatky u Raka

č.p. 105, 03222 Liptovský Trnovec km od centra Liptovský Trnovec
Kapacita 21 lůžek
Ubytování již od 7 EUR
Obecný U b y t o v a n i e u R A K A sa nachádza priamo v obci Liptovský Trnovec. 
Ubytování
Pozostáva z troch samostatných chatiek, z ktorých každá má kapacitu až 7 osôb. Každá má vybudovanú vonkajšiu terasu. Súčasťou areálu je aj oddychová zóna hlavne pre deti. Všetky sú dvojpodlažné, kompletne vybavené a pekne zariadené. V kuchynke je linka so sporákom a chladničkou. Kuchynka je zároveň jedálňou a spoločenskou miestnosťou, v ktorej nájdete aj TV+SAT. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo a WC. Je dostatočne veľká a určite nebudete mať pocity stiesnenosti. Na prízemí sa nachádza aj malá komora, miesto uskladnenie napr.lyží. Je v nej miesto pre čistiace prostriedky a náradie, ale nájdete tam aj gril. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné spálne. V jednej sú tri lôžka, v druhej dve. Samozrejmosťou je nábytok na uloženie Vašich vecí. Po dohode možnosť aj domáceho miláčika. Prevádzka je celoročná - ústredné kúrenie.
  
Zhrnutie na jednu chatku:
- kuchynka: chladnička, sporák, farebný TV+SAT
- kúpeľňa: sprchový kút, WC, zrkadlo
- komora: gril, saponáty, zmetáky a lopaty :)
- spálne: 3(2) postele, skrine a komody

...a samozrejme parkovanie hneď pri chatke
 
Cena za osobu a noc už od 7 Eur 

Lůžka 1/2 a 1/3 = chata (3 chaty)
Stravování individuálne (možnosť varenia)
Volný čas LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza v malebnom prostredí Liptova. Takmer 50% celkovej plochy tvoria lesy. Vyviera tu množstvo kyseliek a teplých minerálnych prameňov. Región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom.  
 
L i p t o v obklopujú najväčšie hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy, Nízke Tatry, Veľká Fatra a Popradská kotlina. Cez Liptov preteká Váh a jeho prítok Belá. Nachádza sa tu známa priehrada Liptovská Mara. Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej a Liptovskom Jáne. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Demänovská dolina, Jasná, Chopok. Na Liptove sa nachádzajú 3 najkrajšie sprístupnené jaskyne na území Slovenska.  
 
Vybrané lokality v okolí:  
***********************  
- Liptovská Mara 400 m  
- Aquapark Tatralandia 1,5 km  
- historická pamiatka Havránok 6 km  
- termálne kúpalisko Bešeňová 8 km  
- mesto Liptovský Mikuláš 5 km  
- Demänovské jaskyne 10 km  
- lyžiarske centrum Jasná 12 km  
 
Aktualizováno dne: 15.04.2013
Ubytovanie chatky u Raka
GPS: 49.125617,19.553105
Adresa: č.p. 105, 03222 Liptovský Trnovec
Telefon: +421 905 609 958
Mobil: +421 905 609 958