Kraj: Bratislavský | Okres: Senec | Město: Senec | Lokalita: Senec

Hotel Nostalgia

Lichnerova č.p. 28, 90301 Senec km od centra Senec
Kapacita 30 lůžek
Ubytování již od 19 EUR
Obecný Na pešej zóne mesta Senec čaká svojich hostí v nedávnej minulosti obnovený Hotel a Reštaurácia Nostalgia.  
 
Ubytování: v moderne zariedených komfortných izbách s vlastným sociálnym zariadením. Všetky izby sú vybavené  TV a minibarom. V prípade potreby vieme poskytnúť aj prístelky.  
Našim hosťom je k dispozícii bezplatné parkovisko situované v zadnom dvore budovy
 
Stravování: Naša priestranná, jednoducho a zároveň elegantne zariadená reštaurácia disponuje kapacitou 130 osôb. K Vašim službám stojí popri reštaurácii aj náš 22-miestny salón, ktorý umožňuje organizovanie menších slávností a školení. Hotelová reštaurácia je vhodná aj pre podujatia ako sú napríklad svadby, narodeninové slávnosti, stretávky, stužkové slávnosti, plesy, vianočné slávnosti a silvestrovské zábavy. 
 
Lůžka jedenást dvojlôžkových a jedna jednolôžková izba, možné prístelky
Stravování v hotelovej reštaurácii
Volný čas Senec je centrom turizmu a rekreácie nášho regiónu, ktorý svojej i za hranice siahajúcej obľube ďakuje predovšetkým tunajším tzv. SLNEČNÝM JAZERÁM. V meste sa koná každoročne už tradičné „Senecké leto“, v rámci ktorého sa uskutoční okrem iného aj Letný karneval prinášajúci množstvo zaujímavých atrakcií. Okrem rastúceho turizmu sa pýši mesto i historickými pamätihodnosťami. Počas Vášho pobytu v Senci tak môžete vidieť rímsko-katolícky kostol, kalváriu, synagógu či Turecký dom . Vďaka priaznivej polohe mesta, od ktorého sú na dosah i mestá Bratislava, Viedeň a Győr, sa Vám naskytuje možnosť návštevy priľahlých známejších miest a obcí ako napr. Modra preslávená vynikajúcim vínom a habánskou keramikou, Boldog so svojim skororománskym kostolom, Červený Kameň (hrad a múzeum) či Jelka (vodný mlyn).  
Aktualizováno dne: 20.04.2013
Hotel Nostalgia
GPS: 48.219034,17.400654
Adresa: Lichnerova č.p. 28, 90301 Senec
Telefon: +421 245 923 097
Fax: +421 245 923 367