Kraj: Žilinský | Okres: Žilina | Město: Žilina | Lokalita: Žilina | Hora: Malá Fatra - Vrátna Dolina...

Best Western Palace Hotel Polom

Hviezdoslava č.p. 22, 01001 Žilina km od centra Žilina
Kapacita 114 lůžek
Ubytování již od 40 EUR
Obecný

Best Western Palace Hotel Polom ponúka ubytovanie v plne klimatizovanom a novozrekonštruovanom hoteli, ktorý svojou architektúrou patrí k najvýznamnejším a najstarším hotelom v Žilinskom regióne.

Ubytování:
IZBY: Best Western Palace Hotel Polom ponúka spolu 70 exkluzívne zariadených izieb. Všetky izby sú plne klimatizované a štandardne vybavené LCD TV, SAT, rádiom, telefónom, minibarom a elektronickým trezorom. Váš oddych spríjemní aj nadštandardná posteľ s dĺžkou 2m, (možnosť objednať king size o šírke 150 cm), vybavená odvetrávanými 5-zónovými latexovými matracmi, antialergickými prestieraniami a paplónmi.

KÚPEĽNE: Každá izba má v základnom štandarde vlastnú kúpeľňu s elektronickým sušičom vlasov, veľkým zrkadlom, telefónom,vlastným sprchovým kútom kombinovaným s vaňou s modrým LCD osvetlením, rádiom, hydromasážou, možnou masážou nôh a parnou saunou. Pohodlie a príjemný pocit umocnia jednorázové hotelové papuče, čistiace prípravky na obuv, hrebeň, vatové sady, sprchové čiapky, luxusné bavlnené župany a množstvo ďalších príjemných doplnkov.

APARTMÁNY: Náročným klientom Best Western Palace Hotel Polom ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich troch apartmánoch - Prezidentský apartmán, Apartmán Mária Terézia a Ľudovít XIV. Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom s vlastným WC, LCD TV, vyberane zásobeným barom a kozubom, ako aj exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, perličkovou jakuzzi a kúpeľňou so saunou, modrým a žltým osvetlením, masážou nôh aj chrbta, rádiom, telefónom a množstvom iných doplnkov.

Romanticky založených hostí iste poteší Apartmán Mária Terézia zariadený v bielej farbe doplnený ružovým mramorom a zlatými ozdobami.

Stravování: v štýlovo zariadenej reštaurácii so širokým výberom exkluzívnych jedál pripravených majstrami kuchármi z medzinárodnej aj domácej kuchyne. Vynikajúcu kávu Vám ponúkame v mnohých variáciach počas celého dňa v kaviarni s krásnym barom s drevenými intarziami a dobre zásobenou vinotékou.

Vodný svet:
Vo Wellnesse na 3. poschodí Vám svoje služby ponúkne odborný personál, ktorý je pripravený poskytnúť rôzne druhy masáží. Okrem toho tam nájdete aj dve vírivé vane, fínsku saunu a infračervenú saunu. V zariadeniach Vodného sveta môžete dokonale relaxovať.

Konference: Hotel disponuje dvomi konferenčnými sálami a jedným salónikom . Vïaka variabilnosti týchto priestorov a špièkovému technickému vybaveniu je možné usporiadať semináre, kurzy, školenia, eventy, obchodné a pracovné rokovania a iné spoločenské podujatia.


podrobný ceník
Lůžka "Štandard jednoposteľová
- Štandard dvojposteľová
- Biznis 1 osoba
- Biznis 2 osoby
- Biznis extra 1 osoba
- Biznis extra 2 osoby
- Apartmán Ľudovít XIV.
- Apartmán Mária Terézia
- Prezidentský apartmán"
Stravování reštaurácia, kaviarňa, bar
Aktualizováno dne: 19.12.2012
Best Western Palace Hotel Polom
GPS: 49.226658,18.745657
Adresa: Hviezdoslava č.p. 22, 01001 Žilina
Telefon: +421 415 048 888
Fax: +421 415 048 333