Kraj: Prešovský | Okres: Stará Ľubovňa | Město: Vyšné Ružbachy | Lokalita: Vyšné Ružbachy | Hora: Pieniny

Kúpele Vyšné Ružbachy

č.p. 48, 6502 Vyšné Ružbachy km od centra Vyšné Ružbachy
Kapacita 305 lůžek
Ubytování již od 700 Kč
Ubytování Vstupnou bránou do oázy zdravia na podhorí Vysokých Tatier je luxusný, novozrekonštruovaný GRAND HOTEL STRAND****.Jedinečný štýlový hotel je postavený v španielskom štýle s
celoročnou prevádzkou termálneho bazéna. Na klienta čaká krásne
prostredie, zeleň priľahlého lesa a pokoj.

Švajčiarske domčeky pripomínajú alpskú zrubovú architektúrou. Ich
jedinečný a ojedinelý štýl zabezpečí klientom maximálny komfort v
zrekonštruovaných hotelových izbách.Švajčiarske domčeky Vám ponúknu pokoj a ticho, ktorý
uprednostňujú najmä klienti s rodinami, ale aj partnerské dvojice.Lůžka 434
Stravování reštaurácia Grand hotela Strand****(kapacita 100 osôb),Reštaurácia grófa Zamoyského(kapacita 40 osôb),reštaurácia Biely dom(kapacita 165 osôb)
Volný čas Na južných svahoch Vysokých Tatier, v údolí Zálažného potoka v nadmorskej výške 623 m n. m. v podhorí Spišskej Magury a hraníc dvoch národných parkov (TANAP - Tatranský národný park a PIENAP - Pieninský národný park) sa nachádzajú kúpele Vyšné Ružbachy s rozlohou 17 ha. Kúpele Vyšné Ružbachy sú súčasťou kúpeľnej obce Vyšné Ružbachy s 1297 obyvateľmi a ich história siaha až do roku 1595.  
Základom liečby a preventívnych účinkov sú prírodné liečivé, slabo mineralizované, hydrogen-uhličitanové, vápenato-horečnaté, hypotonické vody s teplotou do 26°C, pričom liečivý účinok tejto prírodnej minerálnej uhličitej vody spočíva v tom, že sa pri kúpaní cez pokožku vstrebáva kysličník uhličitý, ktorý rozšírením kožných kapilár spôsobuje prekrvenie kože.  
Vyšné Ružbachy sú zamerané na prevenciu a liečenie: srdcovo - cievnych ochorení, duševných ochorení, onkologických ochorení, ženských ochorení, chorôb tráviaceho a močového ústrojenstva, chorôb dýchacích ciest, chorôb z povolania.  
Vstupnou bránou do kúpeľnej oázy zdravia a jedinečného odpočinku je luxusný, novozrekonštruovaný SPA GRAND HOTEL STRAND ****. Bohatá história, výborná lokalizácia v blízkosti kúpeľných parkov, unikátna španielska architektúra z 19.stor. zaraďuje SPA GRAND HOTEL STRAND **** medzi dominantu kúpeľov Vyšné Ružbachy a právom sa zaraďuje medzi TOP hotely na Slovensku.  
Aktualizováno dne: 13.06.2013
Kúpele Vyšné Ružbachy
GPS: 49.30344,20.566252
Adresa: č.p. 48, 6502 Vyšné Ružbachy
Telefon: +421 903 866 020
Mobil: +421 903 866 020