Kraj: Košický | Okres: Rožňava | Město: Dobšiná | Lokalita: Dobšiná | Hora: Slovenský raj

Penzion Dobšinka

Rybárska č.p. 17, 04925 Dobšiná km od centra Dobšiná
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 10 EUR
Obecný Penzion poskytuje celoročné ubytovanie v dvoch objektoch.

 V samostatnej chalupe sú tri izby, každá s vlastným WC+sprchou a kompletne vybavenou kuchyňou, TV-SAT, veľká záhrada s drevenými hračkami pre deti a s príjemným posedením pod altánkom pri ohni.  
 
Ubytovanie v spoločnom dome s domácimi-apartmán sa nachádza na poschodí, samostatný vchod(tri izby, kuchyňa, sprcha/WC, sauna, balkon, TV-SAT).  
Možnosť parkovania je v garáži a vo dvore.  
Možnosť príjemného večerného posedenia pri ohnisku s domácimi špecialitami.  
 
Rodina Mišanková srdečne uvíta dovolenkárov počas víkendov, krátkych aj celoročných dovoleniek, služobných ciest počas celého roka
od 10 €
 


Sleva -dieťa do 3. rokov zdarma
Speciální nabídka -pri týždennom pobyte špecialita domácich zdarma
Lůžka 16
Stravování vlastné
Volný čas Penzion Dobšinka sa nachádza na okraji malého mestečka Dobšiná pri Dobšinskej Ľadovej jaskyni a ponúkame Vám v ňom rodinné prostredie.  
Dobšiná leží v lone Slovenského rudohoria v nadmorskej výške 468 m. Rozkladá sa po oboch brehoch Dobšinského potoka. Je vstupnou bránou do národného parku Slovenský Raj, ktorý patrí k jedným z najkrajších národných parkov na Slovensku. Rozprestiera sa východne od Vysokých Tatier (40 km). Uzemie Slovenského raja je typickou oázou ticha, nádherné dielo prírody a rastlinami, priepasťami, vodopádmi, kaňonmi a jaskyňami (Dobšinská ľadová jaskyňa). Ponúka všetko čo hľadajú tí, ktorí prichádzajú do hôr za oddychom.  
V každom ročnom období je tu krásne. Turistické chodníčky, vodné športy, rybolov, cykloturistika, lyžiarske trate a zjazdovky pre náročných aj začiatočníkov vybavené umelým zasnežovaním a je tu možnosť nočného lyžovania.  
Mesto je súčasťou Gotickej cesty ktorá vedie od Spiša po Gemer a na tejto ceste je nespočetné množstvo historických pamiatok- Levoča, Spišský hrad, kostolíky, kaštieľ v Betliari, hrad Krásna Hôrka, 5 jaskýň Slovenského krasu, ktoré sú zaradené do svetového dedičstva UNESCO.  
Aktualizováno dne: 10.05.2013
Penzion Dobšinka
GPS: 48.819326,20.352191
Adresa: Rybárska č.p. 17, 04925 Dobšiná
Telefon: +421 587 941 402
Mobil: +421 903 958 449