Kraj: Zlínský kraj | Okres: Zlín | Město: Slušovice | Lokalita: Všemina | Hora: Beskydy, Javorníky

Activitypark Hotel Všemina

Všemina č.p. 300, 76315 Slušovice 6.67 km od centra Slušovice
Kapacita 200 lůžek
Ubytování již od 590 Kč
Obecný Tříhvězdičkový Activitypark Hotel Všemina leží v malebném údolí s jezerem, v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů, pouhých 15 minut jízdy autem z krajského města Zlín. Okolní příroda dělá Hotel Všemina ideálním místem nejen pro sportovně – relaxační dovolenou, pobyty rodin s dětmi, romantické pobyty, seniorské pobyty, ale i pro firemní akce, svatby, školy v přírodě a školní výlety.
Ubytování Hotel Všemina nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či v apartmá s celkovou kapacitou až 200 os. Všechny pokoje jsou s balkonem či terasou a nabízí jedinečný výhled na jezero.
  pokoj/ noc/ se snídaní
pokoj standard 990 Kč
pokoj lux 1190 Kč
apartmá, 2 - 3 osoby od 1850 Kč/ noc/ bez stravy

 

Lůžka 5 jednolůžkových pokojů
59 dvojlůžkových pokojů
5 rodinných apartmá
Stravování O gastronomický zážitek pro všechny ty, kteří si rádi vychutnají speciality české i regionální kuchyně, se postará restaurace Valaška.
Další služby Konferenční centrum Hotelu Všemina nabízí: konferenční sál pro 250 osob a 3 školící salonky svým zázemí a podmínky jsou vhodné k uspořádaní nejrůznější firemních akcí, spojených se vzděláváním, sportem nebo zábavou. Za zvýhodněných podmínek nabízíme pronájem konferenčních prostor a ubytování.

Prostory jsou vhodné pro konference, sympozia, veškeré firemní i soukromé akce.
Volný čas Activitypark Hotel Všemina nabízí celou řadu možností relaxace tak i aktivně si odpočinout - k dispozici je wellness a relax centrum nebo sportovní centrum.
Zimní aktivity Pokud jsou podmínky ideální, je zde možnost bruslení na jezeře, sáňkování, bobování a další zimní radovánky. Hostům také doporučuje okolní lyžařská střediska - nejbližší se nachází cca 14 km od hotelu.
Sport Přímo u hotelu naleznete rozsáhlý sportovní areál, který zahrnuje tenisové centrum, ranč s koňmi, přírodní koupaliště, lanové centrum s mnoha druhy adrenalinových aktivit jako lanová dráha, bungee trampolína, tarzaní skok, vysoká lana atd. Naleznete zde také atrakce jako jsou paintball, bowling, skákací boty, beach volejbal, waterball, lukostřelbu,...
Půjčíme vám také sportovní vybavení - kola a trekingové hole. Okolí Hotelu Všemina vybízí v letních měsících k pěší turistice, cykloturistice. Doporučíme vám více než 100 tipů na výlety.
Doprava Vlastní nebo autobusem ze Zlína do Všeminy. Poté 1,5 km pěšky k hotelu.
Aktualizováno dne: 09.11.2016
Activitypark Hotel Všemina
GPS: 49.2920154,17.8630448
Adresa: Všemina č.p. 300, 76315 Slušovice
Telefon: +420 577 116 611
Fax: +420 577 116 622

Zajímavá místa v okolí

Zámek ve Vizovicích nechal v polovině 18. století vystavět na místě bývalého cisterciáckého kláštera...
Společnost RUDOLF JELÍNEK, výrobce alkoholických nápojů, zejména destilát, s tradicí sahající až do ...
Rozlehlý, původně královský hrad Lukov má dlouhou historii. Prošel rukama řady významných šlechtický...