Kraj: kraj Vysočina | Okres: Havlíčkův Brod | Město: Chotěboř | Lokalita: Chotěboř | Hora: Českomoravská vrchovina

Penzion BENE

Nám. T.G.M. č.p. 234, 58301 Chotěboř 0.09 km od centra Chotěboř
Kapacita 16 lůžek
Ubytování již od 700 Kč
Obecný Na náměstí T.G.M. v domě č.p. 234 naleznete mimo jiné penzion BENE, v domě, jehož historie sahá až do roku 1612, kdy se zde nacházel hostinec, který patřil k nejvyhlášenějším, největším a nejreprezentativnějším hostincům ve městě.
Ubytování Penzion BENE Vám nabízí komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Každý z pokojů je naprosto jedinečný a poskytuje absolutní pohodlí svým hostům.

Pokoj č. 1: Stylově zařízený pokoj s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena stylovou vanou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 2: Pokoj zařízený v antickém stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojení k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 3: Pokoj zařízený v moderním stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č. 4: Čtyřlůžkový pokoj zařízený v selském stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 5: Pokoj zařízený v moderním stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena vířivou vanou a sprchovým koutem.

Pokoj č. 6: Pokoj zařízený v černobílém stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č. 7: Pokoj zařízený v romantickém stylu s LCD televizorem, satelitem, bezdrátovým připojením k internetu a minibarem. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem.
Pokoj č. 1 [2+0] 2 000 Kč
Pokoj č. 2 [2+0] 2 000 Kč
Pokoj č. 3 [2+0] 1 400 Kč
Pokoj č. 4 [4+1] 2 400 Kč
Pokoj č. 5 [2+0] 1 600 Kč
Pokoj č. 6 [2+0] 1 400 Kč
Pokoj č. 7 [2+0] 1 500 Kč
Lůžka 6x dvoulůžkové, 1x čtyřlůžkový pokoj
Stravování Zvolánkova kavárna:
Nedokážeme zastavit čas, ale pokud se nám podaří na chvilku Vás přenést zpět do 30 let minulého století, zpomalit tok Vašich myšlenek a dovolíte nám hýčkat Vás noblesou a klidem těchto neopakovatelných starých časů, budeme potěšeni, že jsme mohli přispět k Vaší spokojenosti a pohodě ve chvílích strávených s rodinou a přáteli u nás v kavárně.
Své všední starosti nechte rozplynout na obláčcích vybrané kvalitní kávy a při zpáteční cestě časem potěšte své chuťové pohárky jedním z mnoha našich moučníku a sladkých specialit.
Volný čas V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v nadmořské výšce 515 m leží město Chotěboř.
Na náměstí T.G.M. v domě č.p. 234 naleznete mimo jiné penzion BENE. Historie domu, sahá do dávných dob. Možná byste ani nevěřili, že již v roce 1612 se zde nacházel hostinec, který patřil k nejvyhlášenějším, největším a nejreprezentativnějším hostincům ve městě.
Krajina v okolí penzionu se vyznačuje zejména čistým životním prostředím a je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a rekreaci. Zejména část údolí řeky Doubravky mezi Chotěboří a Bílkem je svým kaňonovitým údolím vyhledávanou turistickou oblastí.

Sportovní aktivity:
V blízkosti Chotěboře u obce Dobkov se nachází letiště Aeroklubu. V blízkosti se nachází vodní nádrž Seč, Velké Dářko nebo Rybník Řeka. Za městem najdete Břevnickou přehradu.

Kulturní vyžití:
Z kulturních památek je možné navštívit například skanzen, Veselý kopec, muzeum v Chotěboři, pamětní síň Jana Zrzavého v Krucemburku, hasičské muzeum v Přibyslavi, zříceninu hradu v Lipnici nad Sázavou, zámek Žleby, či rodiště Karla Havlíčka Borovského.
Zimní aktivity Pro milovníky zimních sportů jsou v okolí dobré podmínky pro běžecké lyžování a je k dispozici lyžařská sjezdovka s vlekem nebo sjezdovka v nedalekém Hlinsku. 
Aktualizováno dne: 12.10.2016
Penzion BENE
GPS: 49.7194856,15.6699993
Adresa: Nám. T.G.M. č.p. 234, 58301 Chotěboř
Telefon: +420 569 641 308
Mobil: +420 602 122 705

Zajímavá místa v okolí

Raně barokní zámek italského typu dal postavit hrabě Vilém Leopold Kinský na počátku 18. století na ...
Sokolohrady je zaniklý hrad na stejnojmenném skalnatém ostrohu v údolí Doubravy. Z hradu se nedochov...
Velký a Malý Polom - prales je rozdělen na dvě části Malý a Velký Polom. Přírodní rezervace zde byly...