Kraj: Žilinský | Okres: Žilina | Město: Terchová | Lokalita: Terchová | Hora: Malá Fatra - Vrátna Dolina...

Hotel Diery "OOCR Malá Fatra"

Biely Potok č.p. 664, 01306 Terchová km od centra Terchová
Kapacita 80 lůžek
Ubytování již od 29 EUR
Obecný Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej Terchovej, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery, ktorá ponúka okrem neopakovateľnej atmosféry Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi, i možnosť výletov na Malý a Veľký Rozsutec, ako aj mnoho ďalších výletov do známej Vrátnej doliny.
Ubytování Ubytovanie je v kompletne stavebne zrenovovaných (2009) a pohodlných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD káblovou televíziou a prevažná väčšina izieb má buď balkón ( izby SUPERIOR ) alebo terasu ( izby STANDARD ). Izby SUPERIOR sú kompletne zrenovované izby s novým dizajnovým nábytkom, vytvoreným špeciálne pre Hotel Diery***, s čerstvým ovocím a fľašovanou vodou nachystanou pri Vašom príchode.

Všetky dvojlôžkové izby sú štandardne nachystané v prevedení s manželskou posteľou, s novými, špeciálne pre Hotel Diery*** vyrobenými rozkladacími sedačkami, ktoré slúžia ako plnohodnotné lôžko ( prístelka ) nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Je možnosť rozložiť celé alebo polovicu tejto sedačky, pričom pohodlne sa nej vyspí 1 dospelá osoba alebo dve deti mladšie ako 13 rokov. Povlečenie tejto prístelky je vždy prichystané na izbe; hostia si túto prístelku chystajú sami, podľa potreby.

Na každú izbu je možné pridať ešte jednu rozkladaciu, prenosnú prístelku, prípadne detskú postieľku.
59,00 € DVOJLÔŽKOVÁ IZBA STANDARD
69,00 € DVOJLÔŽKOVÁ IZBA SUPERIOR
18,00 € DOSPELÁ OSOBA NA PRÍSTELKE
14,00 € DIEŤA 13-18 ROKOV NA PRÍSTELKE
9,00 € DIEŤA 7-12 ROKOV NA PRÍSTELKE
0,00 € DIEŤA 0-6 ROKOV NA PRÍSTELKE
89,00 € RODINNÝ APARTMÁN (3+1) A (2+2+1)

Uvedené ceny sú za izbu a noc; parkovanie,bufetové raňajky,wi-fi internet,prípadne detskú postieľku alebo lyžiareň poskytujeme ubytovaným hosťom zadarmo.Hoteloví hostia majú tak isto bezplatný prístup do spoločenskej miestnosti s bialiardom,kalčetom,rôznymi hrami,kávou a čajom zadarmo.

V cene nieje započítaná miestna daň za ubytovanie,ktorá činí 0,60€/ dospelá osoba/noc. Domáce zvieratá sú u nás vítané a bez poplatkov.

Lůžka Celková kapacita hotela Diery***, s využitím prístelok na izbe, je 80 osôb v 21 izbách a troch apartmánoch s možnosťou 60 pevných lôžok a 20 prístelok.
10x IZBA STANDARD s manželskou posteľou, tretím lôžkom a rozkladacou sedačkou
( vhodné pre dvojice i rodiny s deťmi s možnosťami: 2+0, 2+1, 2+2, 2+3, 1+1, 1+2, 1+3 )
10x IZBA SUPERIOR s manželskou posteľou a rozkladacou sedačkou
( vhodné pre dvojice i rodiny s deťmi s možnosťami: 2+0, 2+1, 2+2, 1+1, 1+2 )
1x APARTMÁN 2+1 s manželskou posteľou, tretím lôžkom v samostatnej izbe
( vhodné pre dvojice so psíkom alebo starším dieťaťom: 2+0, 2+1, 1+1, 1+2 )
1x APARTMÁN 2+2+1 s manželskou posteľou + 2 samostatnými izbami s tromi lôžkami
( vhodné pre väčšie rodiny s deťmi s možnosťami: 2+2, 2+3, 3+2, 3+1, 1+2, 1+3 )
1x APARTMÁN 3+1 s manželskou posteľou, tretím lôžkom a obývacou miestnosťou
( vhodné pre dvojice i rodiny s deťmi s možnosťami: 2+0, 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 2+3, 1+3 )
* prvé číslo znamená možný počet dospelých na izbe + možný počet detí
Stravování HOTEL DIERY ( KOLIBA - REŠTAURÁCIA - BESIEDKA ) TERCHOVÁ
Hotel Diery***, to je aj známa a vychýrená reštaurácia Terchovská Koliba Diery v Terchovej. Naša domáca kuchyňa je založená na poctivých a čerstvých surovinách ako aj na tradičnej príprave podľa starých receptov. Nenájdete u nás nikdy halušky z prášku či pirohy z polotovaru. Okrem reštaurácie Terchovská Koliba Diery, hotel disponuje i hotelovou reštauráciou na poschodí, ktorá slúži ubytovaným hosťom na raňajky a ako spoločenská miestnosť a okrem toho ako svadobná miestnosť s kapacitou až do 100 osôb, prípadne konferenčná miestnosť s kapacitou až do 130 osôb. Takisto Vám slúži od leta 2014 nová štýlová Besiedka Diery - tradičná kolibová krčma s čapovanými nápojmi a v lete i s točenou zmrzlinou, vhodná i pre uzavretú spoločnosť pri krbe s kapacitou do 50 osôb.

ERCHOVSKÁ KOLIBA DIERY - REŠTAURÁCIA TERCHOVÁ
Ako lepšie zavŕšiť Váš deň plný aktivít a zážitkov, ako obedom prípadne večerou, ktorú Vám ponúka naša reštaurácia - tradičná slovenská koliba - Terchovská koliba Diery v Terchovej, kde Vás čaká štýlové prostredie, príjemná ľudová muzika, pozorná obsluha a hlavne výborná poctivá domáca slovenská kuchyňa...
Ponúkame Vám príjemné sedenie pre 80 osôb, v zime pri teplúčkom krbe, v lete s príjemnou slnečnou letnou terasou pre ďaľších 60 osôb.
Či už je to, čo hľadáte, príjemná večera pri dobrom slovenskom vínku, posedenie s priateľmi pri rodinnej oslave, tradičný slovenský biznis obed s partnermi, ktorým chcete ukázať to pravé slovenské, alebo firemný večierok pre Vašich zamestnancov, naša štýlová slovenská koliba v Terchovej a výborné jedlo je práve pre Vás...
Další služby V celom objekte hotela je wi-fi pripojenie na internet, ktoré je bez poplatku. Hotelovým hosťom ponúkame, takisto bez poplatku, bohaté bufetové raňajky ( i s bezlepkovým pečivom ) a monitorované parkovisko.
Takisto je možné využiť raňajkovú miestnosť v reštaurácii na poschodí ako spoločenskú miestnosť, ktorú ponúkame ubytovaným hosťom s biliardom, kalčetom a ďalšími spoločenskými hrami úplne zadarmo. Hoteloví hostia tu majú k dispozícii takisto kávu, čaj a horúcu vodu zadarmo.

FIREMNÉ AKCIE, VEČIERKY, ŠKOLENIA, KONFERENCIE, TEMABUILDING
Hotel Diery *** Vám ponúka príjemné a u mnohých firiem veľmi obľúbené prostredie v Jánošíkových dierach na vstupe do Národného parku Malá Fatra, ako ideálne miesto pre Vaše firemné stretnutia, konferencie, firemné školenia, firemné či vianočné večierky a rôzne akcie.

KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ
Naša konferenčná miestnosť ponúka výnimočný priestor pre firemné konferencie, kongresy, školenia či firemné slávnostné obedy - s kapacitou až do 150 osôb v prekrásnom prostredí národného parku Malá Fatra. Miestnosť je plne vybavená pre potreby konferencií a školení ( wifi dataprojektor, plátno, ozvučenie, zatemnenie, flipchart, klimatizácia, wi-fi internet ). Táto miestnosť disponuje ešte malým salónikom s kapacitou do 12 osôb a spolu sa nachádzajú v oddelenej a nerušenej časti hotela.
Volný čas Hotel Diery *** sa nachádza na úpätí Národného parku Malá Fatra, ktorý Vám poskytuje celoročne vynikajúce podmienky na oddych, turistiku, spoznávanie či zábavu. Prekrásne prostredie a čistý vzduch Vám pomôžu načerpať nové sily, prinesú nové neopakovateľné zážitky a Vy si môžete užiť to najkrajšie, čo doma na Slovensku máme.

Tipy na výlety - Príďte si v lete vychutnať scenériu Vrátnej doliny z hrebeňa Malej Fatry, preliezť rebríky v neopakovateľných Jánošíkovych Dierach, vyliezť na Veľký Kriváň či Malý a Veľký Rozsutec, čaká vás jazda na koňoch či bicykloch na čerstvom vzduchu, môžete si vychutnať atmosféru Jánošíkových slávností, plných terchovského folklóru, navštíviť rodisko Juraja Jánošíka, či len tak sa poprechádzať v nádhernom prostredí a navečer na kopci pozerať na odraz zapadajúceho slnka na Veľkom Rozsutci....
Wellness S radosťou Vám oznamujeme, že Hotel Diery*** Vám od začiatku roku 2016 ponúkne okrem skvelých služieb na hoteli a v našej terchovskej kolibe Diery, už aj kompletne nový wellness. Táto prístavba bude dokončená koncom roku 2015 a zimnú lyžovačku v roku 2016 si budete môcť užiť v nových saunách, vírivkách a relaxačnej zóne s možnosťou kvalitnej masáže..
Aktualizováno dne: 27.04.2016
Hotel Diery "OOCR Malá Fatra"
GPS: 49.2581,19.031636
Adresa: Biely Potok č.p. 664, 01306 Terchová
Telefon: +421 415 695 322
Mobil: +421 911 569 532