Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Břeclav | Město: Popice | Lokalita: Popice

Penzion Pod vinohrady

Hlavní č.p. 101, 69127 Popice 0.35 km od centra Popice
Kapacita 23 lůžek
Ubytování již od 320 Kč
Obecný Penzion se nachází v malebné obci Popice na úpatí mírného jihozápadního svahu, nejzápadnějších výběžků Pavlovských kopců, v blízkosti mušovských jezer, obcí prochází cyklostezky, má dobré umístění na výlety do okolí jako je např. Mikulov,

Lednicko - valtický areál, Valtice, Moravský kras, v obci je několik známých vinařských firem, je možno navštívit náš vlastní

Vinný sklep s posezením a jedním pokojem na ubytování. V penzionu je úschovna kol, parkování aut, dětské hřiště, posezení na kryté terase, ve spol. místnosti pro ubytované, nebo naší restauraci.
Ubytování V podkroví- 5 pokojů, dvoulůžkový, dvoulůžkový s přistýlkou a třílůžkový s přistýlkou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, skříně, křesílka, stolek. Na chodbě je společná lednice a sušák na prádlo.

V přízemí- 2 pokoje, přístupné z kryté terasy.
Třílůžkový pokoj č. 6 s pohovkou, dvěma křesílky, stolky a skříní. Jako jediný má tento pokoj i vybavenou kuchyňku (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, dřez, nádobí, židle a stůl). Vlastní sociální zařízení.
Dvoulůžkový pokoj č.7 malých rozměrů, má dvě lůžka, stolek, židle, skříň, lednici, televizi a koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Asi 150 m od penzionu je vinný sklípek, v jehož podkroví je dvoulůžkový pokoj (č. 8) s koupelnou (vana a WC) a kuchyňským koutem, který je vybaven dřezem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. V pokoji je dvojlůžko, noční stolky, komody, stolek, židle a televize.
  lůžko/den dvě noci a více týdenní
Dvojlůžkový pokoj 390 Kč 350 Kč 330 Kč
Třílůžkový pokoj 370 Kč 340 Kč 320 Kč

 

Při týdením pobytu, dugustace v našem sklípku ZDARMA 
 

  počet lůžek
Pokoj č.1 dvě lůžka, pokoj
Pokoj č.2 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.3 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.4 dvě lůžka a dvě pohovky
Pokoj č.5 tři lůžka a pohovka
V přízemí jsou další dva pokoje, přístupné z kryté terasy.

Pokoj č. 6 je třílůžkový s pohovkou, s jídelním stolem a čtyřmi židlemi, noční stolky a skříní. Jako jediný má tento pokoj i vybavenou kuchyňku (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, dřez, nádobí. 
Je také vybaven koupelnou s WC. Cena pokoje je o 60kč / den vyšší.

Pokoj č. 7 je pokoj nejmenších rozměrů a nejlevnější. Má dvě lůžka, stolek, židle, skříň, lednici, televizi, koupelnu se sprchovým koutem a WC. 
Cena za lůžko je o 30Kč / den nižší

Sleva Při týdenním pobytu sleva 10% a při obsazení více a při obsazení víc než dvou lůžek
také sleva.
Speciální nabídka Při týdenním pobytu ochutnávka vína zdarma, při kratším pobytu cena za ochutnávku
50 Kč.
Lůžka Dvou a třílůžkové pokoje, možnost přistýlek.
Stravování Součástí objektu je restaurace s posezením na venkovní kryté zahrádce s obsluhou a možností grilování. K dispozici je salónek s kulečníkem a TV,  pořádání společenských a firemních akcí. 
Další služby Otevřená terasa s vyhlídkou do parku, u které je hřiště na petangue a dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou.
Půjčujeme lávový gril, postýlku, hračky a sportovní potřeby.
Posezení ve vlastním vinném sklípku.
Úschovna kol.

Parkování: v uzamčeném prostoru v objektu.
Volný čas Popice jsou jihomoravskou obcí, která leží 30 km jižně od Brna a 7 km od města Hustopečí, kde je sjezd z dálnice D2 Brno – Bratislava. Podél obce vede železniční trať Břeclav – Brno a zastávka v Popicích se od jara do podzimu stává výchozím místem turistů při cestách na Pálavu, případně k Novomlýnským nádržím.

Popice jsou typickou uliční obcí, vzniklou ve středověku podél tzv. honácké stezky z Pešti do Prahy. Obcí protéká Popický potok, který pramení 3 km severozápadně nad obcí a ústí do spodní Novomlýnské nádrže. Severně nad obcí se zvedají protáhlé svahy Hustopečské pahorkatiny, na kterých jsou vinařské tratě oceňované již ve středověku. Tato typická nížinná jihomoravská obec má svůj katastr překvapivě zvlněný, nejnižší místo je v nadmořské výšce 175 m a naopak nejvyšší ve 308 m nad mořem.
Doprava Autobusové spojení: 300 m - Popice
Vlakové spojení: 400 m - Popice
Aktualizováno dne: 17.04.2019
Penzion Pod vinohrady
GPS: 48.9309097,16.6612991
Adresa: Hlavní č.p. 101, 69127 Popice
Telefon: +420 603 463 334
Mobil: +420 603 463 334

Zajímavá místa v okolí

Vodní dílo Nové Mlýny tvoří soustava tří vodních nádrží na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy na jihu M...
Koupaliště Hustopeče - plavecký bazén 25x15m, soustava masážních a relaxačních bazénů s masážními tr...
Muzeum sídlí v domě „U Synků“ který je nejzachovalejším reprezentantem pozdně renesanční zástavby n...