Hotel Belez

Blatnica č.p. 117, 02601 Dolný Kubín km od centra Dolný Kubín
Kapacita 53 lůžek
Ubytování již od 25 EUR
Obecný Hotel Belez je horský hotel obklopený lesmi. Len 4 km od Dolného Kubína je hotel ideálnym miestom na dovolenku a oddych po celý rok. Priamo pri hoteli sa nachádzajú vleky Kubínskej Holi - Záhradky. Jedno z najväčších slovenských lyžiarskych stredísk Ski Kubínska Hoľa je len minútku autom od hotela. Hotel s kapacitou 52 lôžok, reštauráciou, barom a multifunkčnou miestnosťou je ideálnym miestom pre svadby, rodinné a firemné akcie.  
Každá izba je vybavená vlastným WC, sprchou a TV. Na hoteli je k dispozícií sauna, ping-pong, lukostreľba, hudobné nástroje, detský kútik, stolný futbal, prezentačné vybavenie. Sme radi, keď naši hostia využijú pobyt na aktívny odpočinok, alebo rozvoj svojich záujmov. Po celý rok ponúka Orava a blízky Liptov veľa možností relaxu, športových a kultúrnych zážitkov.
raňajky = k ubytovaniu ZDARMA
štandard lôžko = 25,- € / osoba / noc
prístelka = 15,- € / osoba / noc
1 osoba v 2ke izbe = 35,- € / osoba /noc
miestny poplatok = 0,66 € / osoba / noc
polpenzia = 8,- € / osoba (polievka, hl. jedlo, dezert)
plná penzia = 13,- € / osoba (obed, večera)
prenájom regionálnej karty Oravapass = 5 € / deň

Sleva Dohodou
Lůžka "13/2, 2/4, 1/8
11 pristelok"
Stravování Celodenne stravovanie vo vlastnej restauracii
Volný čas Turistika - na hoteli máme vlastného turistického sprievodcu - Rada. Vzdelaním ekológ, ktorý pôsobil ako inštruktor ochrany prírody, topografie a prežitia v prírode v detských táboroch Z-CO SR a ako pracovník pre environmentálnu výchovu na správe NP Malá Fatra vo Varíne. Čím všetkým sa zaoberá najdete na jeho stránke www.ekotours.sk. Ďalšie informácie a dobré nápady na výlety v okolí určite nájdete na: http://www.turistickamapa.sk/, http://www.karpaty.net/slovensko/chocske.htm, http://hiking.sk  
 
Lyžovanie - hneď pri hoteli sa nachádza lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa - Záhradky. Veľmi dobre spolupracujeme s miestnou lyžiarskou školou a požičovňou lyží. Svah je mierny, hlavný vlek ma dĺžku 700m a k dispozícii sú ešte dva detské vleky. Asi minútu autom od hotela sa nachádza Ski Kubínska Hoľa, jedno z najlepších slovenských lyžiarskych stredísk. S 11timi km zjazdoviek, snowboard parkom a umelým zasnežovaním určite uspokojí aj náročných vyznávačov zimných športov.
Aktualizováno dne: 03.05.2013
Hotel Belez
GPS: 49.239857,19.266829
Adresa: Blatnica č.p. 117, 02601 Dolný Kubín
Telefon: +421 435 886 163
Mobil: +421 907 724 930