Kraj: Košický | Okres: Spišská Nová Ves | Město: Hrabušice | Lokalita: Hrabušice | Hora: Slovenský raj

Chata Píla

Pohronská č.p. 22, 05201 Hrabušice km od centra Hrabušice
Kapacita 10 lůžek
Ubytování již od 10 EUR
Obecný Hotel Slovensky Raj ponúka na prenájom aj samostatne stojacu chatu v prekrásnom prostredí, v horách Slovenského Raja, v usadlosti zvanej Píla. Chata je vzdialená 3 Km od hotela. Je umiestnená priamo pod lesom a pod jej oknami tečie čistá bystrinka plná pstruhov a preto ponúka neopakovateľnú atmosféru.
Ubytování Chata je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v horách. Disponuje dvomi dvojposteľovými izbami a dvomi dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelku. Nájdete tu 2x WC, 1x sprcha a 1x vaňa. V objekte sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchyňa  s veľkým stolom. Z kuchyne  sa dostanete na terasu so slnečníkom. Na dvore chaty sa nachádza prístrešok s grilom ako stvorený pre večerné oddychové posedenie po náročných dňoch.

100 €  / chata pre 10 osob / noc
Lůžka 5 x 2 lôžkový pokoj s možností pristýlky
Stravování kuchynka k použití
Volný čas Náš región Spiš je klenotnicí gotiky a renesance. Naleznete zde vysoké skalnaté štíty, hluboké a divoké kaňony s množstvím vodopádů, dravé horské řeky, ledové i vápencové jeskyně, termální léčivé prameny, koupaliště, vzácná starobylá města, vesničky se zachovalou lidovou architekturou, hrady, zámky a především neporušenou panenskou přírodu.V okolí je dostatek možností na strávení volného času: 7 k dlouhou plavbu na voru kańonem dravé řeky Dunajec na polsko-slovenské hranici v národním parku Pieniny, let sportovním letadlem Cezena 172 s vyhlídkou na kaňony Slovenského ráje a panoráma štítu Vysokých Tater, jízdu na koních ve volné přírodě s jockejem, návštěvu Dobšínské ľadové jaskyně, vápencové jeskyně Domica a možnost shlédnout podzemní království bizarní Ochtinské aragonitové jeskyně, večerní posezení u ohně, Gotickou cestu-270 km autem po regionu Spiš- Gemer za nejvýznačnějšími gotickými památkami. V zimě Vám nabízíme sjezdové lyžování s umělým zasněžíváním v lyžařských střediscích (Plejsy-Krompachy, Mlynky-Dedinky, Levoča, Starý Smokovec, Štrbské Pleso).
Aktualizováno dne: 23.04.2013
Chata Píla
GPS: 48.924214,20.541907
Adresa: Pohronská č.p. 22, 05201 Hrabušice
Telefon: +421 534 490 494