Penzión Limba

Tatranská Kotlina č.p. 19, 5954 Vysoké Tatry km od centra Vysoké Tatry
Kapacita 32 lůžek
Ubytování již od 13 EUR
Obecný Penzión Limba sa nachádza pred vstupom do Tatranskej Kotliny, bráne do Vysokých a Belianských Tatier, na ceste do Ždiaru a Poľska. Od Tatranskej Lomnice je vzdialená 10 kilometrov.
Ubytování TV, rádio, sprchový kút, 6 izieb s balkónom, terasa, ohnisko a drevené posedenie, spoločenská miestnosť so satelitným prijímačom, parkovisko, v prípade záujmu usporiadame disko.
Lůžka ubytovanie v 2,3 a 4 lôžkových izbách a jednom 5-miestnom apartmáne
Stravování Naša reštaurácia s vynikajúcou ponukou krajových jedál a špecialít domácej aj medzinárodnej kuchyne má kapacitu 50 ľudí. Z reštaurácie a letnej terasy s kapacitou 50 ľudí je výhľad na Vysoké a Belianské Tatry. V bare Vám ponúkame výbornú kávu, širokú ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov, miešaných nápojov, piva a reprezentatívny výber z produkcie slovenských a svetových producentov vín podľa odporučenia pána Mikulu.

V letných mesiacoch je k dispozícii altánok s ohniskom, krbom a sedením s kapacitou 50 miest, kde ponúkame grilované špeciality a nápoje. V prípade záujmu je možný prenájom na firemné alebo súkromné akcie.

Zabezpečujeme a organizujeme firemné aj súkromné akcie/svadby, oslavy, párty/ v našich priestoroch.
Další služby V letných mesiacoch je k dispozícii altánok s ohniskom, krbom a sedením s kapacitou 50 miest, kde ponúkame grilované špeciality a nápoje. V prípade záujmu je možný prenájom na firemné alebo súkromné akcie.

Zabezpečujeme a organizujeme firemné aj súkromné akcie/svadby, oslavy, párty/ v našich priestoroch.

Priamo pred penziónom je cyklistický chodník v dĺžke 10 kilometrov ,ktorý končí v Spišskej Belej. Je ho možné využívať na cykloturistiku a korčuľovanie, v zimných mesiacoch na beh na lyžiach. Ponúkame Vám zapožičanie bicyklov pre dospelých aj deti ako aj iných športových doplnkoch. Pri chodníku sa nachádza salaš, ktorý ponúka vlastné výrobky z ovčieho a kravského mlieka, obora s divými sviňami a rybník, kde je možný rybolov. Naši malí návštevníci majú k dispozícii detské ihrisko. Zabezpečujeme a organizujeme firemné aj súkromné akcie/svadby, oslavy, párty/ v našich priestoroch.
Volný čas Tatranská Kotlina je vyhľadávaným miestom na dovolenky nielen z hľadiska polohy ale aj pre výnimočné klimatické podmienky ktoré umožňujú účinnú liečbu astmatických a dýchacích chorôb a alergií.V Tatranskej Kotline sa nachádza Belianská jaskyňa, ktorá sa tiež využíva pri liečení civilizačných chorôb/speleoterapia/.
Aktualizováno dne: 24.04.2013
Penzión Limba
GPS: 49.2256353,20.3196826
Adresa: Tatranská Kotlina č.p. 19, 5954 Vysoké Tatry
Telefon: +421 911 623 000
Fax: +421 524 467 470
Mobil: +421 911 623 000