Kraj: Hlavní město Praha | Okres: Praha | Město: Praha 8 | Lokalita: Praha - Karlín, Praha 8

Penzion Křižíkova

Křižíkova č.p. 8, 18600 Praha 8 km od centra Praha 8
Kapacita 25 lůžek
Ubytování již od 500 Kč
Obecný Klasický bytový dům z 30-tých let 20. století s vlastní recepcí. Provozní doba recepce je denně od 8:00 do 22:00, v případě pozdějšího dojezdu rezervací i déle (nutno domluvit předem).
Ubytování Ubytování v komfortních pokojích a apartmánech:

Garsonka (18-25 m2) pro 1-3 osoby, některá s možností ještě další přistýlky.
Vybavení: vlastní koupelna a toaleta, plně vybavený kuchyňský kout (kompletní sada nádobí, chladnička, varná konvice, el. vařič, toustovač). TV/satelitní programy, telefon, Wi-Fi internet zdarma.


Garsonka Komfort, jednopokojový komfortně vybavený apartmán s novým kuchyňským koutem a kompletně zrekonstruovanou koupelnou, rovněž vybavení apartmánu je novější nežli u garsonky klasik.
Vybavení kuchyňky: kompletní sada nádobí, chladnička, varná konvice, el. vařič, toustovač, mikrovlnka.


Dále je zde LCD/TV/částečně satelitní programy, telefon, Wi-Fi internet zdarma. Většina garsonek tohoto typu má balkon a sejf na úschovu cenností.


Dvouložnicový apartmán pro 2-5 osob, o rozloze 45-65 m2 s kuchyňským koutem, privátní koupelnou, toaletou a fénem. Každý ze dvou pokojů je přístupný samostatně z chodby.
Vybavení kuchyňky: kompletní sada nádobí, mikrovlnná trouba, el. sporák nebo dvouvařič, rychlovarná konvice, toustovač.

TV/ částečně satelitní programy, telefon, Wi-Fi internet zdarma.


Třípokojový apartmán (cca 90 m2) je ideální pro větší rodiny nebo skupiny přátel až do do 9-ti osob. Má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, toaletou a fénem.
Hostům je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout - kompletní sada nádobí, chladnička, sporák nebo el. dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač.

Každý pokoj má vstup z haly a samostatné uzamykání, v každém je TV/částečně satelitní programy a Wi-Fi internet zdarma. V hale apartmánu se nachází telefon pro místní volání zdarma.


Samostatně uzamykatelný pokoj v rámci dvou až třípokojového apartmánu.
Koupelna, toaleta a kuchyňka jsou pro hosty společné na chodbě. Další vybavení je stejné jako u garsonek - TV/ částečně satelitní programy, Wi-Fi internet zdarma, telefon v hale apartmánu.

od 990 Kč/ noc

Lůžka Apartmány 2-5 lůžek
Stravování kuchyňka k dispozici
Další služby Našim hostům je zdarma k dispozici sejf a úschova zavazadel, 15 minut přístupu na internet rovněž zdarma. Dále je možno využít telefonní (volání po České republice zdarma) a faxové služby.

Zajišťujeme různé typy výletů po Praze i celé České republice, stejně tak jako vstupenky do divadel a na koncerty. Naše partnerská autopůjčovna je jednou z nejlevnějších v Praze.

Žehličku lze půjčit v recepci. Našim hostům je na pokojích zdarma k dispozici instantní káva a čaj. Úklid se provádí 2 x týdně nebo dle individuálního požadavku klientů. Ložní prádlo, ručníky, osušky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně.

Parkování vám zařídíme i bez rezervace na přilehlém hlídaném parkovišti ve Stárkově ulici, cena 300 Kč / 24 hodin. Možnost pronájmu garáže za stejnou cenu - rezervace nutná.
Volný čas Penzion se nachází 500 m od Náměstí Republiky (Prašná brána), 50 metrů od stanice metra Florenc (trasy B & C). 300 metrů od hotelu možnost návštěvy krytého bazénu, fittnes, sauny, solária a masáží.
Doprava Penzion se nachází naproti hudebnímu divadlu v Karlíně a současně jen pár kroků od autobusového nádraží na Florenci, přibližně 50 metrů od stanice metra Florenc (trasy B & C). Centrum Prahy (náměstí Republiky) je od nás vzdáleno pouhých 5-7 minut chůze. Nejbližší stanice tramvaje jsou Bílá Labuť (tramvaj 3, 8, 24, 52), nejbližší stanice autobusu je Florenc (autobusy 133, 135, 207, 175).
Aktualizováno dne: 03.11.2016
Penzion Křižíkova
GPS: 50.090472,14.440562
Adresa: Křižíkova č.p. 8, 18600 Praha 8
Telefon: +420 224 810 767; +420 221 779 343
Fax: +420 225 341 466

Zajímavá místa v okolí

Jeruzalémská synagoga a nebo též Jubilejní synagoga, je největší a nejmladší synagoga v Praze. Byla ...
Jindřišská věž byla původně zvonicí kostela svatého Jindřicha a svaté Kunhuty. Dosahuje výšky 65,7 m...
Muzeum je členěno do tří částí. První je dějepisná, která popisuje dávnou historii kakaa jako nápoje...