Kraj: Liberecký kraj | Okres: Liberec | Město: Hrádek nad Nisou | Lokalita: Hrádek nad Nisou | Hora: Lužické hory a České Švýcarsko

Autokemp Kristýna

Žitavská č.p. 745, 46334 Hrádek nad Nisou 1.61 km od centra Hrádek nad Nisou
Kapacita 1000 lůžek
Ubytování již od 100 Kč
Obecný Rekreační areál Kristýna v Hrádku nad Nisou se nachází v severní části okresu Liberec, nedaleko místa, kde se setkávají hranice České republiky, Německa a Polska. Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy.
Ubytování Po celý rok je možné využít ubytování v penzionu Kristýna v třílůžkových pokojích s přistýlkou. Zde se také můžete stravovat.

Od května do září se můžete ubytovat ve čtyřlůžkových (omezeně pětilůžkových) chatkách vybavených kuchyňkou s nádobím a lednicí. Některé z chatek mají vlastní sociální zařízení.
Podrobné vybavení chatiček najdete v ceníku.

V červenci a srpnu jsou týdenní turnusy (od soboty do soboty), v ostatních měsících jsou termíny podle vašich potřeb.

Kempovat můžete i ve vlastních karavanech a stanech. Karavany mohou využívat přípojek elektrické energie.

Parkování: Automobily parkují přímo u chat nebo stanů.
podrobný ceník naleznete v rozšířeném ceníku

 

Rozšířený ceník
Lůžka 53 chatek pro 4 - 5 osob
204 lůžek v chatách a až 49 lůžek v penzionu.
Stravování kuchyňky k dispozici
Celoroční stravování v areálu vám nabízíme v Penzionu Kristýna nebo v restauraci Na Jihu s možností objednání polopenze či plné penze.

Další možností je Pizzerie která je v provozu taktéž po celý rok a několik kiosků s rychlým občerstvením.
Další služby V rekreačním areálu jsou k dispozici 3 budovy se sociálním zařízením včetně WC a sprchy pro postižené. Sprchové automaty fungují na žetony které lze zakoupit za 10Kč za kus na recepci.
K přípravě jídla a mytí nádobí slouží kuchyňka jejíž výbavou jsou dva elektrické vařiče, dva dřezy s teplou vodou a zásuvky na el. proud.

Součástí areálu je půjčovna sportovních potřeb která také zajišťuje cyklistům úschovu kol. V měsících červenec a srpen je otevřený obchůdek s potravinami a smíšeným zbožím. V případě potřeby poskytujeme služby v oblasti přepravy osob dodávkovým automobilem. Po celém areálu je možnost připojení k WIFI internetu
Volný čas Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů. Na své si zde přijdou i rybáři. Děti zde mají dostatek místa ke svým hrám. Pro dospělé nebude těžké dětem připravit pestrý program ani v případě zhoršeného počasí. Okolí nabízí dostatek příležitostí k výletům od hlubin Lužických hor, přes návštěvy zámků až k výletům do měst.
Nedaleký Liberec pak nabízí svá zábavní i obchodní centra. Konají se zde sportovní akce (pravidelný turnaj v plážovém volejbale, soutěže potápěčů, kynologů, akce jachetního oddílu), setkání podnikatelů či jiných zájmových skupin, pořádají se zde různá školení.

Rekreační areál Kristýna Vám nabízí prožití příjemných chvil u jezera s čistou podzemní vodou.Vodní plocha má přibližně 14 hektarů, největší hloubka je 28 m. Ke slunění jsou připraveny písčité a travnaté pláže. Jezero leží uprostřed zeleně a dny strávené na jeho břehu jistě prožijete v příjemné pohodě.V areálu je k dispozici brouzdaliště pro děti vybavené skluzavkou, aquazorbing a další doplňkové služby zpříjemňující pobyt. KHS Liberec provádí 1x za 14dní kontrolu nezávadnosti vody.

Na své si zde příjdou i rybáři kteří jsou organizovanými členy rybářského svazu a vlastní platný rybářský lístek.Povolenku k rybolovu si můžete zakoupit na recepci areálu a to 1-denní, 7-denní, dětskou a cizineckou.
Sport Rekreační areál nabízí celou řadu sportovišť a ploch pro aktivitu. V letních měsících cvičíme 3x týdně Zumbu, pilates, aerobic. Návštěvníkům jsou k dispozici hřiště pro plážový volejbal, trampolíny, ruské kuželky, tenisový kurt, dětské hřiště, asfaltové plochy pro jízdu na kolečkových bruslích a známé lanové centrum.

V půjčovně sportovních potřeb vám rádi zapůjčíme jízdní kola ,koloběžky a kolečkové brusle. Přímo na břehu jezera se nachází půjčovna šlapadel a člunů. Můžete také využít možnost projet na lodi hned tři země. Půjčovna lodí Nisa vám nabízí možnost neobvyklého výletu za hranice naší republiky.
Aktualizováno dne: 20.04.2016
Autokemp Kristýna
GPS: 50.864789,14.827892
Adresa: Žitavská č.p. 745, 46334 Hrádek nad Nisou
Telefon: +420 482 757 755
Fax: +420 482 757 755
Mobil: +420 603 502 953, +420 603563315

Zajímavá místa v okolí

Doba založení hradu je dodnes nejasná, ale ve 2. polovině 13 .století se v době vlády Přemysla Otaka...
Termální lázně Chrastava jsou veřejné lázně s vnitřními i venkovními koupelovými a relaxačními bazén...
Zámek nabízí expozice o vývoji nábytku a drobných uměleckých předmětů od gotiky až po tzv. historizu...