Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Hodonín | Město: Dubňany | Lokalita: Dubňany | Hora: Bílé Karpaty

Vinařský dům Dubňany

Hodonínská č.p. 306, 69603 Dubňany 0.14 km od centra Dubňany
Kapacita 18 lůžek
Ubytování již od 370 Kč
Obecný Penzion leží přímo na vinařské stezce, okolní cesty s mírným vlnovitým terénem a mezi vinohrady i sklepy zvládnou cyklisté všech kategorií.Penzion Vinařský dům Dubňany a Vinný sklep Kopcovo jsou nově vybudované objekty, s veškerým vybavením, zaměřené zejména na vinařskou turistiku a cykloturistiku. Jsme také držitelé certifikátu "Cyklisté vítáni".Penzion vinařský dům Dubňany : Manželské postele (popř. samostatné lůžka), TV, Sprcha, umyvadlo, WC, samoobslužný bar, pokoje jsou situovány zejména do klidné zahrady.


Penzion Vinný sklep Kopcovo: V pokojích samostatné i manželské postele, celkem pro 9 osob, pokoje jsou prostorné a světlé, situovány okny do vinice, v prvním patře, velmi klidné prostředí. Na patře WC, koupelna, v přízemí společenská místnost, 2 x WC, kuchyně s ledničkou, malým sporákem a mikrovlnnou. troubou, vybavená. Ve společenské místnosti je i piano a kytara. Tento penzion je vynikající zejména pro ucelené party lidí. Přímo u tohoto nového objektu leží i historický rodinný vinný sklep, kde můžeme projít více jak 20 vzorků našich vín.

Ubytování Penzion Vinařský dům má vlastní uzavřené parkoviště ( v ceně) a přístřešek pro kola se základním vybavením (hadice na mytí , kompresor, nářadí atd), venkovní posezení, vinotéka. Součástí penzionu je i samoobslužná lednice s širokou nabídkou našich vín, piva a nealko. Hosté mají k dipozici kuchyňku, ledničku, společenskou místnost s televizí, v každém pokoji je vlastní sociální zařízení a TV, penzion je nekuřácký. Pokoje mají 2 a 3 lůžka, skříň a sedačku. Prostor parkoviště a přístřešku na kola je hlídán kamerovým systémem.

Penzion Vinný sklep Kopcovo má tři pokoje s TV, (4,3 a 2 lůžka) společnou koupelnu ,3 x WC.Ve spodní části se nachází prostorná společenská místnost s krbem, klavírem a TV a samostatnou kuchyní. Přímo u penzionu jsou vinice, je to velmi klidné místo, rušené jen vlastním zpěvem.
1 osoba/ noc bez snídaně 370 Kč
1 osoba / noc (sám v pokoji) 530 Kč
1 osoba / noc se snídaní 450 Kč
1 osoba / noc se snídaní (sám v pokoji) 600 Kč

Pes - popř. jiný domácí mazlíček: 50 Kč / noc (při pobytu delším než 2 noci - sleva).

Speciální nabídka Majitelé penzionu, rodina Kopečkova, jsou připraveni Vás srdečně přivítat a postarat se o Vás, v nádherném koutu Moravského Slovácka, obklopeného nejen vinicemi, ale i jedinečnými dubovými lesy, plnými hub a zvířat.

Na pozemku našeho penzionu stojí také solitérní největší strom v Dubňanech a okolí, statný 400 let starý jasan, který je domovem mnoha druhů ptáků.
Lůžka Penzion vinařský dům Dubňany : Manželské postele (popř. samostatné lůžka), TV, Sprcha, umyvadlo, WC, samoobslužný bar, pokoje jsou situovány zejména do klidné zahrady.Penzion Vinný sklep Kopcovo: V pokojích samostatné i manželské postele, celkem pro 9 osob, pokoje jsou prostorné a světlé, situovány okny do vinice, v prvním patře, velmi klidné prostředí. Na patře WC, koupelna, v přízemí společenská místnost, 2 x WC, kuchyně s ledničkou, malým sporákem a mkrv. troubou, vybavená. Ve společenské místnosti je i piano a kytara. Tento penzion je vynikající zejména pro ucelené party lidí. Přímo u tohoto nového objektu leží i historický rodinný vinný sklep, kde můžeme projít více jak 20 vzorků našich vín.
Stravování Vinařský dům Dubňany: Snídaně za příplatek, možnost vlastní přípravy jídel. V okolí penzionu je několik vynikajících restaurací s celoročním provozem.
Vinný sklep Kopcovo: Vlastní příprava jídel ve vybavené kuchyni
Další služby Součástí služeb našich penzionů je i firemní 8-místný mikrobus s řidičem,, ktrý Vás zaveze od a k vlaku, autobusu či po blízkých krásných místech a památkách. Dále půjčovna kol, míče, her, atd.

Máme také venkovní kryté posezení, vinotéku, přístřešek na kola.

Návštěva našeho rodinného vinařství ve sklepě "Pod Dubňansků horů" a degustaci více jak 20-ti vzorků vín napříč spektrem chutí i barev patří k tomu nejlepšímu. Degustaci provádí přímo pan Kopeček, známý propagátor vinařství, novinář, degustátor našich nejprestižnějších výstav a dvojnásobný sommelier, ale hlavně vinař tělem i duší.
Volný čas Cykloturistika, turistika, různé sportovní aktivity v Sportovním centr Želva a hlavně vinařská turistika, degustace a pití vína..

Letní:

Koupaliště (300m) turistika, cyklo- nově vybudované úžasné cyklostezky, v místě bývalé železniční trati Mutěnice-Dubňany – Kyjov
Zimní aktivity Zimní:
Zejména vinařská turistika- koštování, mluvení o víně, zimní režim..
Doprava Autobusové spojení: 20 m - Hodonínská
Vlakové spojení: 9 km - Hodonín
Aktualizováno dne: 20.04.2016
Vinařský dům Dubňany
GPS: 48.9177416,17.0997698
Adresa: Hodonínská č.p. 306, 69603 Dubňany
Telefon: +420 518 342 789
Fax: +420 518 364 500
Mobil: +420 777 901 711, +420 777 201 716

Zajímavá místa v okolí

Zámek Milotice je unikátně zachovaným komplexem barokních staveb a zahradní architektury. Zámecká in...
Ze vzácných zvířecích druhů mohou návštěvníci obdivovat šimpanze, lemury, guerézy, gibony, drápkaté ...
Muzeum tradic, historie i šikovnosti našich předků i současných obyvatel Lužic na Hodonínsku sídlí v...