Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Rychnov nad Kněžnou | Město: Sedloňov | Lokalita: Sedloňov | Hora: Orlické hory

Chata Roubenka

Sedloňov č.p. 141, 51791 Sedloňov 0.05 km od centra Sedloňov
Kapacita 50 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný V současné době je na chatě k dispozici ve 2 samostatných patrech celkem 11 pokojů. Kapacita je 50 lůžek plus možnost několika přistýlek.

Naše chata Vám nabízí celoroční ubytování v malebném prostředí Orlických hor v obci Sedloňov 5 km od Deštného. Umístění chaty umožňuje návštěvníkům ideální přístup, a to jak rodinám s dětmi, tak starším lidem a také zdravotně handicapovaným - těmto skupinám obyvatel jsou také přizpůsobeny ceny za ubytování (v letní sezóně poskytujeme slevu).
Ubytování V horním patře je k dispozici šest apartmánů s koupelnou, WC, televizí, vlastní kuchyňkou a jídelnou. Taktéž je zde k dispozici velká herna a společenská místnost.

Ve spodním patře je jeden apartmán a čtyři pokoje s koupelnou a WC, déle je k dispozici ve spodním patře velká společenská místnost a velká společná kuchyň s jídelnou vhodná pro společné vaření nebo výdej jídla pro školní pobyty. Je možno pronajmout jednotlivé pokoje nebo jedno patro samostatně či celou chatu.

Společenská místnost je vybavena televizí a pohodlnými sedacími soupravami. Pro děti i dospělé společenská místnost nabízí nejen možnost příjemného posezení, satelit a DVD, ale je zde k dispozici i mnoho hraček pro děti různého věku od domečku přes stolní fotbálek až po odrážedla a traktůrky.

Na chatě se nachází velká herna se stolním fotbalem, kulečníkem, ping pongem a šipkami. Za chatou se nachází kryté posezení, ohniště, dětské hřiště s pískovištěm a volejbalové hřiště.

ZIMA

  • Pokoj s WC a sprchou 300,-Kč osoba/den
  • Apartmán s kuchyňkou a televizí 400,-Kč osoba/den
  • Pronájem celé chaty – dohoda možná dle termínu a počtu účastníků

V termínech mimo jarní prázdniny poskytujeme slevy
Silvestrovský pobyt cena od 2000 Kč osobu / týden ( podle počtu hostů )
Záloha na zimní pobyt 50 %

LÉTO

  • Pokoj s WC a sprchou 250,-Kč osoba/den
  • Apartmán s kuchyňkou a televizí 300,-Kč osoba/den
  • Pronájem celé chaty – dohoda možná dle termínu a počtu účastníků

Pobyty v mimosezóně cena pouze za osobu/den

nástup týdenního pobytu v 14.00 hodin
odjezd týdenního pobytu v 10.00 hodin

Lůžka 1 patro: 6 apartmánů
Přízemí: 1x apartmán, 4 pokoje
Stravování Kuchyňka k dispozici.
Další služby V blízkosti chaty se nachází dvě místní restaurace a obchod s potravinami.

SKICENTRUM:
Lyžařský areál a snowpark Sedloňov - upravovaná sjezdovka, zasněžování
sněžnými děly, teleskopický vlek, dětský vlek, celodenní lyžování,
večerní lyžování, mini snowpark, půjčovna lyží a snowboardů.

Parkoviště je přímo u chaty a je bez problémů přístupné i v zimě.

Chata Roubenka byla vybudována v nádherném koutě Orlických hor, v centru obce Sedloňov. Tento kraj nabízí spoustu růzého využití, mnoho nejen sportovních, ale i odpočinkových aktivit, v čistém a krásném horském prostředí si jistě každý najde to svoje.

Umístění chaty umožňuje návštěvníkům ideální přístup, a to jak rodinám s dětmi, tak starším lidem a také zdravotně handicapovaným. Parkoviště je přímo u chaty a je bez problémů přístupné i v zimě. V blízkosti chaty se nachází dvě místní restaurace.
Obec Sedloňov je klidná horská obec, která nabízí mnoho možností, jak trávit dovolenou a volný čas. Pokud se rozhodnete naši chatu a Sedloňov navštívit, jistě budete s pobytem v tomto nádherném místě obklopeném divokou přírodou Orlických hor spokojeni a doufáme, že se sem budete i rádi vracet.
Volný čas Letní aktivity: V letním období jsou přístupné a udržované rozmanité turistické trasy po hřebenech Orlických hor. Kousek od chaty je pro hosty k dispozici tenisový a volejbalový kurt a malá tělocvična. Sedloňov je též výborná základna pro cylkovýlety po celých Orlických horách a blízkém okolí. Poblíž chaty je též zastávka cylobusů, které cyklisty odvezou po celém okolí takže je možné podnikat i delší trasy.
Zimní aktivity Sjezdovka se nachází cca 100 m od chaty, součástí této sjezdovky je i dětský vlek a mírnější svah pro méně zkušené lyžaře. Pro hosty ubytované na Roubence, je poskytována sleva na celotýdenní jízdné ve výši 20%. Pár desítek metrů od vleku je též půjčovna lyží a snowboardů, kde mají hosté na Roubence taktéž slevu. V případě zájmu si můžete též najmout lektora lyžování nebo jízdy na snowboardu.
Doprava Autobusové spojení: 100 m - Sedloňov
Vlakové spojení: 10 km - Nové Město
Aktualizováno dne: 12.12.2022
Chata Roubenka
GPS: 50.3396749,16.3122989
Adresa: Sedloňov č.p. 141, 51791 Sedloňov
Telefon: +420 733 774 788
Mobil: +420 733 774 788

Zajímavá místa v okolí

Oboustranný objekt ve zvýšeném III. stupni odolnosti postavený v úseku Ženijního skupinového velitel...
Šerlich - leží ve výšce 1027 m .n.m. skoro na samotném vrcholu stojí od roku 1925 Masarykova chata, ...
Hrad Frymburk, kdysi majetek pánů z Dubé a z Lipé, z Opočna a Trčků z Lípy, je veřejnosti méně znám....