Kraj: Královéhradecký kraj | Okres: Trutnov | Město: Pec pod Sněžkou | Lokalita: Pec pod Sněžkou | Hora: Krkonoše

Horský Dům - Eva Lorencová

Velká Úpa č.p. 195, 54221 Pec pod Sněžkou 0.5 km od centra Pec pod Sněžkou
Kapacita 22 lůžek
Ubytování již od 400 Kč
Obecný Ubytování: ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyřlůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením, verandou s ledničkou a kávovarem.

Stravování: je pro hosty pouze formou snídaní, každý den je připravován snídaňový bufet. Na oběd či večeři je možné si dojít asi 300 metrů do centra, do jedné z mnoha restaurací. Pro hosty je k dispozici lednička, varná konvice a kávovar.

Volný čas: pro zkrácení dlouhé chvíle je pro hosty k dispozici také společenská místnost s televizí, satelitem, videem, a veranda s pěkným výhledem. Deštivé odpoledne či dlouhé večery si hosté mohou zpříjemnit pobytem v sauně. V letních měsících si můžete u nás půjčit horské kolo či zahrát tenis na kurtech pod penzionem. Za krásného počasí, můžete posedět na slunné terase, kde Vám rádi ugrilujeme klobásku či steak. Vlastní parkoviště je přímo pod domem, je udržované i v zimních měsících. V domě se nekouří, kuřáci mohou využít vstupní verandu.
Lůžka 2 x 2 lůžkový, 2 x 3 lůžkový, 2 x 4 lůžkový (rozděleny vždy do 2 ložnic), apartmá pro 4 osoby s TV, ledničkou a kávovarem
Stravování snídaně
Volný čas Zimní aktivity: K hlavnímu lyžařskému areálu v Peci pod Sněžkou je to od nás cca 15 min. chůze, je možné použít skibusu nebo přibližovacího vleku. Běžecké trasy – Krkonošská magistrála, upravované trasy v okolí Černé a Světlé hory. Půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy jsou pak přímo v centru, cca 300 m od domu. K lanové dráze na Sněžku je to od nás přibližně 1 km.  

Letní aktivity: Pěší turistika – 8 km Sněžka, 5 km Černá hora, 3 km horská farma Sosna, cykloturistika, koupání – koupaliště Trutnov 20 km, Vrchlabí 30 km, vyhlídkové lety nad Krkonošemi – letiště Vrchlabí 30 km, jednodenní poznávací výlety s průvodcem po okolí. Z dalších sportovních aktivit je možno navštívit fitnesscentrum a kuželky 300 m na penzionu Klondike, či 400 m v hotelu Horizont, zde je i bazén, solarium, squash, či ricochet, 700 m ve Velké Úpě je bowling a herna nevýherních automatů.  

Autobusové spojení: Autobusové nádraží v Peci pod Sněžkou.  

Vlakové spojení: Zastávka Svoboda nad Úpou nebo Trutnov, odtud dále linkovými autobusy.
Aktualizováno dne: 22.10.2014
Horský Dům - Eva Lorencová
GPS: 50.692638,15.744563
Adresa: Velká Úpa č.p. 195, 54221 Pec pod Sněžkou
Telefon: +420 499 896 145

Zajímavá místa v okolí

Lanová dráha Pec pod Sněžkou- Růžová hora je dvoumístná lanovka o délce 1488 m, překonává převýšení ...
Sněžka - nejvyšší česká hora dosahuje výšky 1602 m.n.m. Přes vrchol Sněžky prochází česko-polská hr...
Muzeum s více než 1000 modely poskládanými z Lego kostiček bylo otevřeno v horském středisku Špindle...