Kraj: Jihomoravský kraj | Okres: Břeclav | Město: Hlohovec | Lokalita: Hlohovec

Penzion Hlohovec

Na Kopci č.p. 71, 69143 Hlohovec 0.45 km od centra Hlohovec
Kapacita 34 lůžek
Ubytování již od 350 Kč
Obecný Objekt se nachází pod areálem vinných sklípků v obci Hlohovec. Tato obec leží v okrese Břeclav u Rakouských hranic a spadá do unikátní rezervace pod ochranou UNESCO zvanou Lednicko – Valtický areál.
Ubytování V penzionu je 7 pokojů po 2, 3, a 4 lůžkách na pokoji s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází WC a sprcha, lednička, varná konvice a TV. Společná kuchyň je vybavena sporákem, kuchyňskou linkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a další. Společenská místnost zhruba pro 35 hostů.

Apartmány jsou nově a moderně vybaveny. Pod apartmány se nachází hala s krbem uprostřed a kuchyňskou linkou. K dispozici je kuchyň – kuchyňská linka (plně vybavena), dřez (teplá a studená voda), lednička a mikrovlnná trouba. Ubytování je možné ve dvou apartmánech po 4 lůžkách (možno i přistýlka) – vlastní sociální zařízení, TV, koupelna (sprchový kout).

Zahradní domek, je nově a moderně vybaven. Do zahradního domečku se vstupuje ze dvora. V apartmánu je úschovna kol a gril na dřevěné uhlí. Máte možnost parkování auta na dvoře. K dispozici je kuchyň vybavená lednicí, plotýnkovým sporákem, plně vybavenou kuchyňskou linkou s teplou a studenou vodou a další. Zahradní domeček má jeden pokoj – televize, stůl, 4 postele (možnost zajištění až 2 přistýlek). Na dvorku najdete bazén (ten je využíván i dětmi majitelů objektu), gril a altán s posezením.

350,- Kč/osoba/den
Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.

350,- Kč/osoba/den
Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Lůžka Máme tři místa na kterých se můžete ubytovat. Klasický penzion, o několik ulic vedle apartmány a pro ty kteří vyhledávají samotu, máme „zahradní domek“. Samostatně stojící domeček s veškerým komfortem a vybavením.
Stravování Ve všech objektech je k dispozici kuchyň.
Další služby Úschovna kol, posezení s grilem na dřevěné uhlí a udírnou. K dispozici zahrada.

V objektu je zákaz kouření.

Hosté mohou také využít vinný sklípek umístěný ve dvoře s případnou degustací a nákupem vína (dle dohody s majitelem).

Parkování: u všech objektů zajištěno parkování.
Volný čas Vzdálenost do centra města - 500m, MHD 400m. Okolí Hlohovce je protkáno cyklostezkami (Vinařská, Lichtenštejnská stezka). Dále je možnost navštívit Lednický, Valtický a Mikulovský zámek a jiné po okolí nacházející se památky.

Kulturní vyžití: Lednicko-valtický areál: barokní zámek Valtice – bohatě zdobené interiéry, přírodně krajinářský park s přírodním divadlem a romantickými stavbami, Národní salon vín s ochutnávkou vín, kolonáda na Rajstně, Rendez-vous, novogotický zámek Lednice – zachovalá barokní jízdárna, proslulý skleník, přírodně krajinářský park s minaretem, romantickými stavbami a francouzskou zahradou, Janův hrad – zajímavá ornitologická a lovecká expozice, Lovecký zámeček, Rybniční zámeček, Chrám Tří Grácií, Nový dvůr, Apollonův chrám, Obelisk ad. Historické město Mikulov – renesanční zámek, vinařské expozice s obřím sudem a dřevěnými kládovými lisy v zámeckém sklepení, renesanční dům U rytířů, Sloup nejsvětější Trojice, Ditrichštejnská hrobka, židovská čtvrť s rozsáhlým hřbitovem a významnými památkami, Svatý kopeček, Kozí hrádek ad.

Sportovní aktivity:
V obci se nachází sportovní areál (hřiště na kopanou, tenis, volejbal). Možnosti výletů na koních, sportovní rybolov a koupání.
Pěší turistika a cykloturistika po Chráněné krajinné oblasti Pálava, vinařská cykloturistika – naučná stezka vinařská Mikulov, koupání, vodní sporty a rybaření – letní koupaliště v Mikulově a v Břeclavi, vodní dílo Nové Mlýny, Mušovská jezera.
Aktualizováno dne: 03.06.2016
Penzion Hlohovec
GPS: 48.7722414,16.7613135
Adresa: Na Kopci č.p. 71, 69143 Hlohovec
Telefon: +420 519 354 324
Mobil: +420 728 738 078, +420 606 736 275

Zajímavá místa v okolí

Lednicko-valtický areál - chráněné území, jež se rozkládá mezi Valticemi, Lednicí a Břec­laví, zahrn...
Unikátní soubor podzemního dědictví historických vinných sklepů, prokazatelně známých před rokem 127...
Muzeum hraček se nachází v rodinném domě historického centra Lednice. Expozice je rozdělena do něko...