Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Malá Morávka | Lokalita: Malá Morávka | Hora: Jeseníky

Chata U Vlastíka

č.p. 264, 79336 Malá Morávka 2.22 km od centra Malá Morávka
Kapacita 18 lůžek
Ubytování již od 200 Kč
Obecný Chata se nachází v 700 m.n.m. s překrásným výhledem do údolí obce Malé Morávky, nádherné místo k relaxaci a pohodě. Díky své nízké kapacitě a útulnému prostředí se budete cítit jako doma.
Ubytování Apartmány jsou útulně zařízeny s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, každý apartmán vlastní zdroj teplé vody) TV + Sat. Parkovat můžete na vlastním parkovišti přímo u chaty (celoročně).

APARTMÁN Č. 1 — podkrovní apartmán — dva pokoje (manželská postel + 1 přistýlka + rozkládací dvoulůžko), WC + sprcha (vlastní zdroj teplé vody), TV + SAT, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice.

APARTMÁN Č. 2 — podkrovní apartmán — dva pokoje (manželská postel + 1 přistýlka + rozkládací dvoulůžko), WC + sprcha (vlastní zdroj teplé vody), TV + SAT, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice.

APARTMÁN Č. 3 — samostatný objekt — jeden pokoj (manželská postel + palanda + 2 přistýlky), plně vybavená kuchyňka, WC + sprcha, TV + SAT.
Ubytování v zimní sezóně: 1400 Kč apartmán / noc (max. 6 osob)
Ubytování v letní sezóně: 1200 Kč apartmán / noc (max. 6 osob)
Ubytování mimo sezonu jaro,podzim: 600 Kč apartmán pro 2 osoby / noc
  880 Kč apartmán pro 3 a více osob / noc

 

Sleva po tel. dohodě.
Lůžka 3 apartmány (pro 2osoby + přistýlky ), 1 x apartmán s kuchyňkou.
Stravování Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyňku v přízemí chaty, kde je i společenská místnost s výčepním zařízením, krbem a dětským koutkem, kde si mohou sami uvařit nebo je možné zajistit polopenzi či plnou penzi na hotelu přímo nad naší chatou.
Další služby Pro apartmány č. 1 a 2 v přízemí chaty plně vybavená kuchyň s barem a výčepním zařízením, společenká místnost s krbem, TV+SAT, dětský koutek.
K dispozici jsou stolní hry na pohodové večery a dále venkovní vyhřívaný bazén, rodinná sauna, hřiště (volejbal, nohejbal), dětské hřiště, kuželky, velká trampolína (360 cm) a relaxační houpací síť. Zkrátka vše, co potřebujete ke strávení příjemné dovolené.
V letním období posezení na terase nebo u venkovního krbu s překrásným výhledem do údolí.
Objekt je vhodný pro rodinou rekreaci, firemní a společenské akce.
Wi-Fi připojení
Volný čas Letní měsíce přináší řadu horských tras pro pěší i cyklistickou turistiku. Jeden z oblíbených turistických cílů jsou klimatické lázně Karlova Studánka, které je též výchozím bodem k úbočí nejvyšší hory Praděd (z autobusového stanoviště Hvězda funguje kyvadlová doprava), z něj dále na Červenohorské sedlo, po hřebeni na Skřítek či do Velké kotliny. Malá Morávka může též být výchozí bod pro vaše výlety: rezervace Rejvíz, lázeňská střediska Velké Losiny, Lázně Lipová a Jeseník.
Zimní aktivity Chata je pouze 50 m od ski areálu Kopřivná (uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka),večerní lyžování,lyžařská škola přímo u vleku. Dále možnost využití skibusu k dopravě na Praděd/Ovčárna/ 100m.

Pro Hrubý Jeseník je charakteristická dlouhá zima s dostatkem sněhu, poskytující ideální podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování (zimní střediska v okolí Malá Morávka, Karlov, Praděd).
Doprava Autobusové spojení: 150 m – Malá Morávka, zastávka Jednota
Vlakové spojení: 4 km – Malá Morávka
Aktualizováno dne: 19.12.2017
Chata U Vlastíka
GPS: 50.034499,17.307827
Adresa: č.p. 264, 79336 Malá Morávka
Telefon: +420 605 874 191
Mobil: +420 605 874 191

Zajímavá místa v okolí

Bikepark je vhodný pro každého. Některé zdejší trasy zvládnou děti, zatímco jiné dají zabrat i zkuše...
Kostel Panny Marie Uzdravení nemocných je byl dostavěn v roce 1840. Kostel je vybaven jednotně řešen...
Pitný pavilon se původně nazýval "Wilhelmsquelle" a byl vybudován po objevení Vilémova pra...