Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Karlova Studánka | Lokalita: Karlova Studánka | Hora: Jeseníky

Horské lázně Karlova Studánka s.p.

č.p. č.p.6, 79324 Karlova Studánka 0.07 km od centra Karlova Studánka
Kapacita 480 lůžek
Ubytování již od 370 Kč
Obecný Několik lázeňských domů je umístěno v Karlově Studánce, pod vrcholem Pradědu. Karlova Studánka ideálním místem pro léčbu pacientů s onemocněním dýchacích cest. Ideální je pobyt zejména pro osoby s chronickými záněty hrdla, dutin, hlasivek, nosu, průdušek, plic a u nemocných s průduškovým astmatem. Lázeňské místo je vhodné i pro léčení nemocí onkologických (po ukončení základní léčby), pro léčbu vysokého krevního tlaku a onemocnění cév. Souběžně se léčí i doprovodné pohybové nemoci - kloubní a páteřní potíže.
Ubytování Komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem.

viz online rezervace web. stránky

http://www.horskelazne.cz/objednat-pobyt

Sleva Nabídka pro zaměstnavatele:
Nabídněte svým zaměstnancům relaxační pobyt v lázních s finančním příspěvkem z FKSP.

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na pobyt v lázních:
Můžete darovat kterýkoliv pobyt z aktuální nabídky - dárkový poukaz Vám zašleme na adresu, kterou uvedete v objednávce.
Lůžka 1-2 lůžkové pokoje
Stravování možnost plné penze nebo polopenze
¨
Restaurace letní lázně:
Máme pro Vás prostřeno v příjemné restauraci nacházející se v Letních lázních.
Naši šikovní kuchaři Vám v nově restaurované kuchyni připraví předkrmy, polévky, saláty, minutky i hlavní jídla české i zahraniční kuchyně. Po vstupu do restaurace na Vás dýchne útulné domácí prostředí s příjemnou obsluhou, kde se budete opravdu cítit jako doma. Nabízíme příjemné posezení po náročném pracovním dni u sklenice dobrého vína.
- česká minutková kuchyně se specialitami podniku
- kapacita míst pro 65 osob
- stylové a útulné prostředí
- možnost pořádání soukromých akcí (svatby, srazy, večírky, narozeninové párty, firemní akce…)
- akce šité na míru dle Vašeho přání a požadavků
- catering
- možnost platby kartami a v hotovosti
- nekuřácký prostor

Cukrárna
Příjemné posezení v modernějším stylu cukrárny. Letní posezení na útulné zahrádce. Velký výběr zákusků a dortů. Výtečná káva a míchané nápoje. Díky nekuřáckému prostředí vás přivítá vůně čerstvé kávy a našich dobrot. Těšíme se na vás.

Cafe bar Libuše
Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad dobrým moravským vínkem, kvalitní kávou, českými pivními speciály nebo si dát něco malého na zub. Nabízíme široký sortiment nealkoholických nápojů. Našim zákazníkům je k dispozici venkovní terasa s příjemným posezením a „sluneční terapií“. V patře pro Vás máme k dispozici wi-fi připojení zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Další služby Vnitřní bazén s řadou vodoléčebných atrakcí, hřiště na házenou atd.

Lázeňská péče:
o pacienty a klienty se stará specializovaný tým odborníků pro balneologii, fyziatrii a rehabilitaci, vnitřní nemoci, gastroenterologii, hematologii, praktické lékařství. Atestovaní lékaři, fyzioterapeuti, sestry a laboranti - umí zabezpečit diagnostiku a vysoce kvalitní lázeňskou péči s širokou paletou regeneračních a léčebných procedur, které využívají přírodní léčivé zdroje, ale i oblíbené masáže, lymfodrenáže, i nové fyziatrické a rehabilitační metodiky.
Volný čas Karlova Studánka patří k místům s nejvyšší čistotou ovzduší v České republice a je východiskem cest na Praděd - nejvyšší vrchol celé Moravy (1492 metry).

Hřeben tvoří státní přírodní rezervaci Praděd – Velká Kotlina. Dobré autobusové spojení je do Vrbna pod Pradědem a Bruntálu. Samotné lázeňské zařízení umožňuje využití široké škály léčebných procedur pro léčbu nemocí dýchacích cest, různých alergií, astmatu, vysokého krevního tlaku, onkologických onemocnění a nemoci pohybového aparatu.

V lázních se pořádá řada kulturních akcí – promenádní koncerty, hudební vystoupení, taneční zábavy. Velmi oblíbené jsou krátké výlety do zdejšího krásného okolí za přírodními a kulturními památkami. Hosté mají možnost si zahrát tenis, odbíjenou, kulečník apod.
Zimní aktivity Dobré sněhové podmínky v lyžařském areálu na Ovčárně pod Pradědem. Pro méně náročné lyžaře a běžkaře přímo v Karlově Studánce. Ve všech ročních obdobích výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. Sezónní skibusy.
Doprava Autobusové spojení: přímo do Karlovy Studánky vedou autobusové linky ČSAD ze Šumperka, Bruntálu, Olomouce, Jeseníku a další.
Vlakové spojení: nejbližší konečnou stanicí je Vrbno pod Pradědem na trati Milotice – Vrbno pod Pradědem.
Aktualizováno dne: 25.11.2016
Horské lázně Karlova Studánka s.p.
GPS: 50.0734931,17.3061847
Adresa: č.p. č.p.6, 79324 Karlova Studánka
Telefon: +420 554 798 111; +420 554 798 262; +420 800 227 222

Zajímavá místa v okolí

Pitný pavilon se původně nazýval "Wilhelmsquelle" a byl vybudován po objevení Vilémova pra...
Kostel Panny Marie Uzdravení nemocných je byl dostavěn v roce 1840. Kostel je vybaven jednotně řešen...
Úvodní tabule naučné stezky je umístěna na odbočce ze státní silnice z Karlovy Studánky na Vidly a k...