Kraj: Liberecký kraj | Okres: Semily | Město: Benecko | Lokalita: Benecko | Hora: Krkonoše

Hotel Bára

Benecko č.p. 132, 51237 Benecko 0.93 km od centra Benecko
Kapacita 90 lůžek
Ubytování již od 950 Kč
Obecný Hotel Bára se nachází v západních Krkonoších v obci Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý. Doporučujeme pro rodinnou rekreaci, milovníky přírody, turistiky a lyžování. 
Ubytování Ubytování nabízíme v letních i zimních měsících.

26 pokojů na třech patrech nabízí komfortní ubytování. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, televizí a wi-fi zdarma. Výhled z většiny pokojů je na Jizerské ho a podhůří Krkonoš a stejně jako z hotelové terasy můžete i z pokojů sledovat krásný západ slunce.

Hotel disponuje 7 dvojlůžkovými pokoji, xy 3 lůžkovými pokoji, xy 4 lůžkovými pokoji. Můžeme vám také nabídnout omezené množství apartmánů. Na pokoj je možné přidat přistýlku, pokud to velikost pokoje dovolí.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, budeme však rádi, když nás o nich budete informovat při rezervaci. Pobyt psa je zpoplatněn částkou 150,-Kč/noc.

Check in: od 14:00

Check out: do 10:00

Při frekventovaných týdnech jako jsou jarní prázdniny nebo letní měsíce, děláme vše pro to, abychom vás obsloužili co nejrychleji a pokoje byly připravené.

Pro hotelové hosty nabízíme k ubytování standardně polopenzi. Snídaně připravujeme formou švédských stolů (pokud není nějaké hygienické omezení ) v době od 7:30 do 9:30 hodin, k večeři nabízíme servírované menu s výběrem ze tří hlavních jídel. Pokud host projeví zájem můžeme se domluvit i na jiné formě. Vycházíme vstříc i hostům s dietním omezením.
Dospělí 950 Kč / cena za noc
Dítě 590 Kč /cena za noc
Dospělí polopenze 180 Kč
Dítě polopenze 120 Kč

Halloweenský balíček

v termínech 8.10. – 10.10., 15.10. – 17.10., 22.10. – 24.10.  2021

2760Kč / dospělá osoba a 1680Kč / dítě

a termín podzimních prázdnin 27.10. – 31.10. 2021

5520Kč / dospělá osoba a 3360Kč / dítě

 

  • ubytování doplněné snídaní formou bufetu a servírovanou večeří
  • rodinné dlabání dýní spojené se soutěží o nejoriginálnější dýni
  • před večeří hodinová diskotéka pro děti nebo jiná aktivita pro děti (malování, tvorba karnevalových masek)
  • Halloweenský karneval
  • volný vstup do sauny

 

Speciální nabídka BABY FRIENDLY
Pro maminky ubytované s malými dětmi je připraven mateřský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím pro přípravu stravy pro miminka. Koutek při ubytování s dětmi je přístupný 24 hodin denně.

Restaurace je propojena s dětským koutkem, vybaveným dětskou prolézačkou, dětskou kuchyňkou, lezeckou stěnou, skluzavkou, výtvarným koutkem a bohatou knihovnou. Díky tomu mohou rodiče v klidu vychutnat jídlo v restauraci, zatímco se jejich děti baví hrou.

Tento koutek je otevřený 24 hodin denně, i po uzavření restaurace.

V restauraci je dostatečné množství dětských židliček.

Venkovní hřiště poskytuje dostatečné vyžití pro malé i větší děti. Prolézačky, domeček, čtyři skluzavky, pískoviště, ruské kuželky. Můžete využít i minigolfu s výměnnými hracími prvky. Dostatek místa je i na fotbálek. Okolní krajina, v bezpečné vzdálenosti od vozovky kromě příjezdové cesty k hotelu, která končí na hotelovém parkovišti, vybízí ke hře na honěnou, schovávanou a vše co vaše děti napadne, s ohledem na chráněnou krajinnou oblast, která toto kouzelné místo obklopuje. Ohniště pro opékání butiků je v areálu také. Přijeďte si užít krásné dny s rodinou.
Lůžka Dvoulůžkové pokoje, rodinné apartmány.
Stravování Restaurace
Pro hotelové hosty nabízíme k ubytování standardně polopenzi. Snídaně připravujeme formou švédských stolů (pokud není nějaké hygienické omezení ) v době od 7:30 do 9:30 hodin, k večeři nabízíme servírované menu s výběrem ze tří hlavních jídel. Pokud host projeví zájem můžeme se domluvit i na jiné formě. Vycházíme vstříc i hostům s dietním omezením. Vaříme rozmanitě, nabízíme pestrou kuchyni, kde nepoužíváme chemická dochucovadla ani stabilizátory. Naše jídla jsou připravována vždy z čerstvých surovin. Snažíme se do jídelníčku zahrnout takovou skladbu jídel, aby si vybral každý. Vaříme speciality české, tradiční krkonošské i mezinárodní.

Pro sportovce a školy v přírodě dbáme na vhodnou a pestrou stravu. Na baru je možné zakoupit pohledy, sladkosti, oříšky, chipsy dle aktuálních možností.

Restaurace je otevřená do 22:00 hodiny. Do této doby také můžete využít terasu, kde budete také obslouženi.

Další služby Wellness centrum ( sauna finská a parní bylinná s hvězdným nebem ). Masáže ( čokoládové, relaxační, medové, anticelulitické ). Fitness stroje pro malé i velké. Společenský sál . Stolní fotbálek, kulečník, stolní tenis.

Velké dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkou. Trampolína. Kuželky.
Venkovní bazén s opalovacími lehátky, pískoviště, bazének.. Letní terasa s obsluhou.

Dětský vlek přímo u hotelu ( spouští se od 10 zájemců ).

Parkování: před hotelem i v zimním období - zdarma. V zimě doporučujeme sněhové řetězy, příjezd po udržované asfaltové komunikaci, ale do kopce.
Volný čas Běžecké tratě začínají přímo u hotelu, sjezdařské tratě jsou vzdáleny přibližně 500m. Vyjížďky na koních si můžete dopřát na nedaleké farmě chovu huculských koní.

Výborné místo pro rekreaci s malými dětmi. Spousta zábavy pro děti i dospělé. Pěkné procházky i s kočárky s malými dětmi.

Síť dobře značených turistických cest nabízí více možností pro putování Krkonošemi, kde Vás přírodní stezky provedou touto nádhernou krajinou.
Výchozí místo turistických a cyklistických tras směrem Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Jilemnice a okolí. Tenisové kurty, koupaliště, dále krytý bazén a venkovní koupaliště – Jilemnice 10 km.
Zimní aktivity Pro hotelové hosty je k dispozici dětský vlek (110 m) přímo u hotelu. Upravované běžecké tratě, (na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky), vleky - HSK (300 m dlouhý s osvětlením a umělým sněhem), Kejnos (1.000 m dlouhý s osvětlením, umělým sněhem), Liška (500 m dlouhý), Žalý (dlouhý 2 km), snowtubing – jízda na duších, Kněžice 2 km.

Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na saních tažených koňmi – centrální parkoviště.

Možnost zapůjčení veškeré zimní výzbroje a horských kol přímo na Benecku.
Sport Objekt umožňuje sportovní vyžití v zimě ( běžky, lyže, saně ), v létě ( cyklistika, turistika, kolečkové brusle ).
U hotelu je minigolf, trampolína, kuželky.
V hotelu stolní tenis, stolní fotbálek, x-box, fitness, sauna, masáže.
Doprava Autobusové spojení: 500 m autobusová zastávka – Benecko Hotel Kubát
Vlakové spojení: 10 km vlakové nádraží – Jilemnice, odtud dále autobusem na Benecko.
Wellness Bylinková parní sauna s hvězdným nebem a světelnou fontánkou nabízí příjemné prohřátí těla a současně uvolňuje dýchací cesty dýcháním vlhké páry a bylinných esencí.

Tato sauna je vhodná i pro děti, teplota dosahuje max. 45 °C

Finská sauna umožňuje prohřátí celého těla a svalstva a je důležitou součástí posilování imunity. Je vhodná pro dospělé osoby, které jsou v dobré zdravotní kondici a netrpí vysokým tlakem ani srdečními chorobami.

Teplotu lze nastavit na 80-110 °C

Meditační místnost umožňuje mezi jednotlivými saunovacími cykly odpočívat za zvuku relaxační hudby. K ochlazení slouží relaxační sprchy nebo lze vyběhnout přímo do sněhu.

Wellness není v ceně ubytování automaticky. Je však součástí některých vybraných pobytových balíčků.

Ceny wellness se pohybují od 190,- Kč do 250,- Kč/hod. Děti do 12 let 50 % sleva. Slevy pro skupiny.
Aktualizováno dne: 22.10.2021
Hotel Bára
GPS: 50.6724164,15.5615514
Adresa: Benecko č.p. 132, 51237 Benecko
Mobil: +420 734 447 770

Zajímavá místa v okolí

18 metrová kamenná věž z roku 1892 na vrcholu kopce Přední Žalý s krásnými výhledy na Ještěd, Trosky...
Šeřín - leží ve výšce 1026 m n.m., plocchá na vrcholu odlesněná hory se skálou. Vede sem Bucharova c...
Bike Park se nachází v areálu Sv. Petr, kde je v provozu celkem 6 tratí včetně Pumptracku. Bike park...