Kraj: Moravskoslezský kraj | Okres: Bruntál | Město: Malá Morávka | Lokalita: Malá Morávka | Hora: Jeseníky

Wellness chalupa

Malá Morávka č.p. 96, 79336 Malá Morávka 3.83 km od centra Malá Morávka
Kapacita 15 lůžek
Ubytování již od 350 Kč
Obecný Chalupa je situována přímo u lesa v údolí Karlova. Celá lokalita je součástí Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Nad chalupou se táhne hřeben, který odděluje údolí Karlova od údolí Malé Morávky. Pár minut chůze lesem se také nachází známá kaple na kapličkovém vrchu. Nedaleko chalupy (asi 1 km) je také možnost koupání v přírodním rybníku napájeném z řeky Moravice. Na nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd je to 12 km. Stejně vzdáleno je také horské lyžařské středisko Ovčárna – Petrovy kameny. Za zmínku stojí také vyhlášené lázně Karlova Studánka, které jsou vzdáleny 7 km.
Ubytování Wellness chalupa je nejluxusněji vybavená chalupa v celé Malé Morávce a Karlově. Za zmínku stojí například krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna, venkovní masážní vířivá vana nebo sluneční terasa.

Vnitřní klimatizovaný bazén je o rozměru 8×3 m se slanou vodou, vybavený protiproudem pro vytrvalostní plavání a masážní vzduchovou perličkou. Celoročně v provozu. Kromě bazénu, sauny a dvou teras se v chalupě dále nachází solárium, masážní sprchový box, stolní fotbal, stylová hala s krbem, obývací místnost, 2 kompletně vybavené kuchyně pro přípravu jídel, 3 koupelny, 3 WC. Kuchyně je vybavena myčkou nádobí. Zdarma je k dispozici bezdrátové připojení k internetu přes wi-fi. Máte možnost opékání ve venkovním krbu s udírnou. Parkování je přímo u chalupy.

Součástí objektu je venkovní masážní vířivá vana (whirpool) a rehabilitační masážní stroj.
  Léto Zima
Celá chalupa/ noc 5250 Kč               5700 Kč + spotřeba el.energie

Silvestrovský týden (7 nocí) cena smluvní.

Ceny – léto

5.250,- Kč za chalupu a noc

U týdenních pobytů je jako bonus v ceně spotřeba el. energie včetně ohřevu bazénu. U vířivky a sauny se hradí jen provozní náklady.

V mimosezóně po dohodě možnost pronájmu jen podkroví (bez bazénu). Kuchyně, koupelna, 2 samostatné ložnice – 1 třílůžková, 1 čtyřlůžková
1.200-2.200 Kč za podkroví a noc podle počtu osob a období.

Ceny – zima

5.700,- Kč za chalupu a noc

Pronájmy jsou týdenní.
Hradí se skutečná spotřeba el.energie za saunu a vířivku. U ostatní spotřeby se přispívá 50 % skutečnosti (cca 2.000,- Kč za týdenní pobyt). Chalupa se vytápí tepelným čerpadlem a solárem.

Silvestrovský týden (7 nocí) cena smluvní.

Lůžka 15 osob
1 × 2 lůžkový pokoj
3 × 3 lůžkový pokoj
1 × 4 lůžkový pokoj
možnost 2 přistýlek za příplatek
Stravování Kuchyňka k dispozici.
Další služby Parkování přímo u chalupy. Možnost opékání ve vnitřním i venkovním krbu s udírnou, horská kola k dispozici, projížďky na koních, zajištění rybářských lístků.
Volný čas Jsme schopni vám domluvit projížďky na koních, zajistit rybářské lístky nebo třeba odvoz na Ovčárnu. Můžeme vám zprostředkovat procedury ve Státních léčebných lázních Karlova Studánka.

Bez domácích zvířat.

V okolí jsou lyžařské vleky pro začátečníky i pokročilé. Do střediska turistiky a zimních sportů na Ovčárnu a Praděd je to 13 km.

Známé klimatické lázně Karlova Studánka jsou vzdáleny 7 km - zprostředkování procedur ve státních léčebných lázních Karlova Studánka. Ideální na prožití klidné dovolené s rodinou nebo přáteli.
Doprava Autobusové spojení: přímo do Karlova, zastávka u hotelu Praděd

Vlakové spojení: Malá Morávka – železniční stanice, odtud odvoz po tel. domluvě zajištěn.
Aktualizováno dne: 07.02.2023
Wellness chalupa
GPS: 50.026945,17.264732
Adresa: Malá Morávka č.p. 96, 79336 Malá Morávka
Telefon: +420 554 273 571
Mobil: +420 737 548 780

Zajímavá místa v okolí

Bikepark je vhodný pro každého. Některé zdejší trasy zvládnou děti, zatímco jiné dají zabrat i zkuše...
Vysoká hole - leží ve výšce 1 465 m n. m. ,stojí zde dřevěná bouda a raně barokní pískovcový hraničn...
Petrovy kameny - leží ve výšce 1 446 m n. m. vrchol tvoří tři mohutná skaliska, vysoká 7 metrů. Samo...