Kraj: Jihočeský kraj | Okres: Písek | Město: Zvíkovské Podhradí | Lokalita: Zvíkovské Podhradí

Pension Svatá Anna – Zvíkov

osada Svatá Anna č.p. 37, 39701 Zvíkovské Podhradí 1.31 km od centra Zvíkovské Podhradí
Kapacita 6 lůžek
Ubytování již od 250 Kč
Obecný Svatá Anna je malebná osada čítající jen pár chalup a kostelík z 16.století. Nachází se asi 3km od hradu Zvíkov na otavské části Orlické přehrady.

Ubytování zde ocení především rybáři, vyznavači pěší i cyklo turistiky, ale i rodiny s dětmi. V okolí naleznete hrad Zvíkov 3km, zámek Orlík 15km, královské město Písek 18km, Milevsko 15km. Lodní doprava Zvíkov - Orlík, projížďky na koních, koupaliště Zvíkov a další atrakce v okolí.
Ubytování Chalupa prošla v roce 2014 rekonstrukcí a je stylově zařízena.

V přízemí je malá kuchyňka a jídelní kout. V letních měsících je možno využít také venkovní kuchyň, obě kuchyně jsou vybaveny plynovým sporákem. Z chalupy a terasy je krásný výhled na řeku Otavu. U objektu je v červenci a srpnu malé občerstvení s posezením.

K dispozici rybářská loď, gril na dřevěné uhlí, mrazák pro případné úlovky, místnost pro uložení kol a rybářských potřeb. Pronájem možný od dubna do listopadu. Preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty, mimo hlavní sezonu je možno domluvit se na kratší pobyt dle aktuální vytíženosti objektu.

Kompletně vybavená kuchyně nádobím, jídelní kout s rohovou lavicí. Lednice, mrazák, mikrovlná trouba, varná konvice, plynová varná deska s odsávačem par. Terasa s posezením, venkovní kuchyní a grilem na dřevěné uhlí.

21.6-30.8.

10500 Kč/ celý objekt/ 7 nocí
ostatní sezona 8400 Kč/ celý objekt/ 7 nocí

V ceně 2 m3 vody, lůžkoviny, rybářská pramice. Při příjezdu složí nájemník kauci ve výši 1000,- pro případ škody na vybavení, která bude při odjezdu vrácena nebo navýšena  
V ceně není započítán rekreační poplatek obci 19 Kč/ osoba nad 18 let/den  

V měsících květen až říjen začíná pobyt vždy v sobotu od 14 hodin a končí následující sobotu do 10. hodiny.

V mimo sezoně je možno domluvit se na kratším pobytu, dle aktuálního stavu rezervací

 

Lůžka Chalupa poskytuje možnost ubytování pro 1 až 6 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Dvě třílůžkové ložnice v podkroví, vždy jedno dvoulůžko a jedno jednolůžko. Postele jsou z masivního dřeva s kvalitními matracemi včetně lůžkovin a povlečení. V ložnici vždy komoda na oblečení.
Stravování Bez stravování / kuchyňka k dispozici
V kuchyni lednice, mrazák pro případné rybářské úlovky, malý kuchyňský kout – plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, veškeré nádobí.
Další služby Rekreantům je k dispozici loď – pramice k rybaření nebo projížďkám po přehradě.

Parkování u objektu.
Volný čas

V okolí naleznete hrad Zvíkov 3km, zámek Orlík 15km, královské město Písek 18km, Milevsko 15km. Lodní doprava Zvíkov - Orlík, projížďky na koních, koupaliště Zvíkov a další atrakce v okolí. V letních měsících divadelní hry na hradě Zvíkov. Stylový pivovarský dvůr Zvíkovské podhradí s výbornou kuchyní.

Množství cyklostezek, skvělé místo pro rybáře a houbaře.

Doprava Osada je rezidenty uzamykána závorou, klíč obdržíte při příjezdu. Příjezdová cesta od Prahy po R4 přes Čimelice, Smetanovu lhotu na Zvíkovské Podhradí, po 1 km směr Písek za hájenkou u rybníka odbočka vpravo Svatá Anna. Od Písku směr Tábor, odbočte v Záhoří na Zvíkovské podhradí přes Vlastec, Oslov a za rybníčkem před hájenkou vlevo směr Sv. Anna.
Aktualizováno dne: 05.05.2016
Pension Svatá Anna – Zvíkov
GPS: 49.416725,14.190727
Adresa: osada Svatá Anna č.p. 37, 39701 Zvíkovské Podhradí
Telefon: +420 382 228 027
Mobil: +420 777 833 200

Zajímavá místa v okolí

Stroh, vypínající se nad soutokem řek Vltavy a Otavy, lákal svou polohou k osídlení již v předhistor...
Lázně se nachází 10 km od Písku, v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy. Léčiv...
Zámek vznikl přestavbou starší renesanční tvrze v 17. století. Zámek je tvořen patrovou dvoukřídlou ...