Kraj: kraj Vysočina | Okres: Třebíč | Město: Třebíč | Lokalita: Třebíč | Hora: Českomoravská vrchovina

Hotel Zlatý kříž

Karlovo náměstí č.p. 13/19, 67401 Třebíč 0.08 km od centra Třebíč
Kapacita 77 lůžek
Ubytování již od 480 Kč
Obecný Hotel Zlatý kříž se nachází na spodní straně Karlova náměstí, které je v pořadí třetí největší náměstí v České republice.
V roce 2003 byla stará židovská část města Třebíče zařazeno na prestižní Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Ubytování V pokojích a apartmánech s výhledem na náměstí nebo na Židovské město a zámek s románsko-gotickou Bazilikou sv. Prokopa (památky byly v roce 2003 zařazeny pod UNESCO).
Pokoje jsou v různých barevných kombinacích a jsou vybaveny stylovým nábytkem, což vytváří příjemnou atmosféru a pocit maximálního pohodlí. Každý pokoj má vlastní
sociální zařízení (oddělená koupelna se sprchovým koutem a WC) a TV.
  pokoj/ noc pokojj noc/ se snídaní
jednolůžkový

 540,- CZK

 625,- CZK

dvoulůžkový

 960,- CZK

1 130,- CZK

třílůžkový

1 290,- CZK

1 545,- CZK

čtyřlůžkový

1 590,- CZK

1 930,- CZK

apartmá 2+2 osoby

1 990,- CZK

2 330,- CZK

Lůžka jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, apartmá, jeden pokoj s bezbariérovým přístupem
Stravování Součástí hotelu je restaurace Kleopatra, kde podáváme snídaně, obědy i večeře, oddělený salónek pro cca 40 osob, zimní zahrada, letní venkovní terasa v přízemí.
V prvním patře nabízíme příjemné posezení v čajovně BABYLON s širokou nabídkou čajů a káv z předních světových plantáží včetně vodní dýmky a drobného občerstvení, večer si lze zpříjemnit na diskotéce FLORIDA.
Letní střešní restaurace - 4. patro, ojedinělá vyhlídka na památky UNESCO, bezbariérový přístup.
Další služby Parkování: vlastní parkoviště za hotelem, rezervace míst před hotelem na Karlově náměstí - hlídané kamerovým systémem.
Volný čas Mezi chráněné památky zařazené na seznam UNESCO patří Židovské město s Přední a Zadní synagogou, Židovský hřbitov a románsko-gotická Bazilika sv. Prokopa. Za shlédnutí však stojí i zámek, městská vyhlídková věž vysoká 76 m s největšími hodinami v České republice, kostel sv. Martina, starobylý větrný mlýn, Pravoslavný chrám sv. Václava a sv. Ludmily, renesanční Malovaný a Černý dům stojící přímo na náměstí.
Hotel Zlatý kříž je situován přímo v centru města, kde naleznete množství obchůdků, restaurací, pizzerií a vináren. Zájemci mohou navštívit koncerty, divadelní představení, kina, výstavy a galerie. Veškeré informace o kulturním dění Vám poskytne infocentrum, které je také na náměstí.
Z řady dalších alternativních výletů doporučujeme: zámek v Náměšti nad Oslavou, zámek v Brtnici, zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou, kde je i muzeum básníka Otokara Březiny, Vranovská přehrada a zámek, města Telč, Žďár nad Sázavou (také zařazena mezi památky UNESCO) a Jihlava.
Pro zájemce o jízdu na koních doporučujeme jezdecký areál v nedalekém Sokolí (3,5 km od Třebíče).
Sport Ke sportovnímu vyžití nabízíme fit-centrum, whirpool, saunu, bazén s protiproudem, masážní vanu a sprchu, diagnostické masážní křeslo. Na tyto sportovní aktivity mají hosté hotelu slevu. Cykloturistům nabízíme úschovu a údržbu kol.

Nedaleko centra je možnost využít těchto sportovních aktivit: venkovní i kryté tenisové kurty, pétanque, kuželky, squash, fitness centra, zimní stadion, plavecký areál Polanka a krytý plavecký bazén.
Doprava Autobusové spojení: autobusové nádraží Třebíč
Vlakové spojení: vlakové nádraží Třebíč.
Aktualizováno dne: 12.10.2016
Hotel Zlatý kříž
GPS: 49.216434,15.880498
Adresa: Karlovo náměstí č.p. 13/19, 67401 Třebíč
Telefon: +420 568 840 843; +420 602 326 182
Fax: +420 568 840 843
Mobil: +420 602 326 182

Zajímavá místa v okolí

Židovská čtvrť byla společně s židovským hřbitovem zapsána na seznam světového kulturního a přírodní...
Muzeum Vysočiny Třebíč sídlí v bývalém valdštejnském zámku, jenž byl přestavěn v 16. století z původ...
Dříve dřevěný mlýn holandského typu, dnes kamenný a cihelný, stojí u železniční trati z Třebíče do J...