Kraj: Žilinský | Okres: Ružomberok | Město: Liptovské Sliače | Lokalita: Ružomberok | Hora: Nízké Tatry - Donovaly...

Apartmán Elegant

Stupy č.p. 1337, 03484 Liptovské Sliače km od centra Liptovské Sliače
Kapacita 10 lůžek
Ubytování již od 7 EUR
Obecný Ubytovacia kapacita, má samostatný vchod, a nachádza sa v podkroví rodinného domu. K pohodliu Vášho pobytu Vám bude slúžiť nadštandartne vybavená kúpelňa a kuchyňa, v ktorej sa nachádza elektrický sporák, s el. rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička, televízor, rádio magnetofón s cd prehrávačom, a ostatná kuchynská výbava. Ďalej sa v priváte nachádzajú 2 izby : 3 a 4 lozkova. Každá izba je vybavená TV . K ďalšej pohode vám bude k dispozícii záhrada, s možnosťou grilovania, a opekania v záhradnom krbe, s príjemným posedením. V apartmáne poskytujeme možnosť neobmedzeného pripojenia k internetu Parkovanie áut, je zabezpečené na súkromnom podzemku 5 metrov od privátu. Privát sa
nachádza v blískosti termálneho kúpaliska Thermal parku Bešenová a Aquaparku Tatralandia . Zároveň našim hosťom poskytujeme zľavu na vstup do Bešeňovej od 15% do 40 % a do Tatralandie od 15% do 40 %.
7 - 10 €
Sleva dohodou
Lůžka "apartmán 1/2, 2/4
samostatná chatka 1/2, 1/4"
Stravování plne vybavená kuchynka
Volný čas V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Bešeňová , Aqupark Tatralandia , vodná nádrž Liptovská Mara s možnosťou vodných športov a rybolovu , veľké množstvo turistických trás, cykloturistika, jazdectvo na koňoch. Turistické atrakcie Vlkolínec , keltské osídlenie Havránok ,

Lyžiarske strediská Skipark Ružomberok a tiež ParkSnow Donovaly poskytujú lyžiarske podmienky i pre tých najnáročnejších lyžiarov. 30 km od privátu sa nachádza svetoznáme lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry . Po celodennej lyžovačke každý určite ocení relax v celoročne otvorených termálnych kúpaliskách Bešeňová .

Aquapark Tatralandia
Najväčší aquapark na Slovensku, aquapark Tatralandia je centrum vodného relaxu a zábavy. K dispozícii sú bazény, ktoré ponúkajú množstvo relaxačných atrakcií- vodné masáže, chrliče, vyvieračky, vodnú hojdačku, prúdy, horolezeckú stenu s vodopádom a detské šmýkačky. Farebné tobogány sú rôznych tvarov, dĺžok a obtiažností. Pre dokonalý relax a uvoľnenie je pripravený saunový svet, s niekoľkými druhmi sáun, masážny bazén, masážne sprchy, solárium a mnoho ďalších. Termálna voda v Tatralandii, o teplote 26°C až 38°C, má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Milovníkom turistiky ponúka Liptov množstvo značených turistických trás a chodníkov, prekrásna je Prosiecka a Kvačianska dolina.
Na Liptove nájdete najviac lyžiarskych vlekov a zjazdoviek na Slovensku. Medzi najznámejšie strediská patrí Jasná - Nízke Tatry, ktorá je od nás vzdialená iba 19 km. Ďalším známym strediskom je Ski Park Ružomberok. Ďaleko nie sú ani Vysoké Tatry a Štrbské pleso.
Aktualizováno dne: 21.06.2013
Apartmán Elegant
GPS: 49.058278,19.410862
Adresa: Stupy č.p. 1337, 03484 Liptovské Sliače
Telefon: +421 444 372 668
Mobil: +421 915 221 314, +421 908 928 788